Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

kilka zdjęć od szocik

 

czekam na info, jak jej się to nakładało/układało etc.

[ATTACH=CONFIG]242143[/ATTACH]

 

Fajna ściana ze schodami u szocik, czy to Provenza?? To jest matowa płytka??

[ATTACH=CONFIG]242147[/ATTACH]

 

 

płytki drewnopodobne BluStyle, coraz bardziej się do nich przekonuje

cena 100zł brutto, format 10x60cm

[ATTACH=CONFIG]242144[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]242145[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]242146[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yaa, a to nie jest cena z materiałem wykonawcy :rolleyes: Pytam, bo akurat rok temu zgłębiałam problem betonu i nie pamiętam ile mi policzyli za metr, ale na pewno była to opcja w ich materiałem. Po prostu pracują na takich, które znają.:)

 

hmm..moze i z materialem, ale i tak dosyc drogo :(

mi sie podobaja gladziutkie stiuki, jak sobie policzlam powierzchnie scian i tu i tam i jeszcze tam...

to jakos sie zniechecilam ta ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podłogę ja kupiłem w Maxflizz gres techniczny Stargres po 18,5 zl/m2 w dwóch kolorach - grafit i takie żółte. Natomiast ściany zrobiłem z koncówek metrażowych w Casto po 10zł/m2 - wziąłem wszystko co mieli czyli pół palety

Ten Stargres bywa też w Casto jak mają oferte takich płytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kotłowni i garażu gres techniczny, kolor nieokreślony ;) Brałam najtańszy jaki był, ale z tych najgrubszych i wytrzymałych (żeby nie pękały pod ciężarem aut). W garażu taki melanż jakby, ciemniejsze niż w kotłowni - tam taki piaskowy, pieprz i sól chyba na to mówią.

W garażu nie będzie płytek na ścianach, tylko cokół, szkoda pieniędzy IMO (koszt płytek to jedno, a koszt robocizny drugie). W kotłowni na ścianach do 1.50 m glazura najtańsza z Leroy. Bardzo jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...