Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

Witam ponownie, muszę poprawić swój poprzedni wpis - niestety mam aż 30 metrów bieżących ogrodzenia frontowego więc koszt będzie dla mnie znacznie większy niż 15 tys. :( Ale znalazłem wstępną wycenę sprzed około roku i na szczęście wyjdzie trochę mniej niż 1 tys./mb. Łącznie ok. 25 tys., co zresztą też jest na razie kwotą dla mnie kosmiczną :(

 

Dodam też słowo o parapetach z konglomeratu - osobiście mam takowe i absolutnie nie narzekam. Akurat na parapety uważam, że nie warto wydawać zbyt dużo kasy. Wolę już przeznaczyć więcej właśnie na ogrodzenie albo taras.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chodzi o ceny ogrodzenia frontowego, to uważam że jeśli ma być solidnie zrobione, to trzeba liczyć 1 tys./1 mb (w tym furtka, brama zdalnie sterowana i altanka śmietnikowa bez zadaszenia). To są ceny jakie ja słyszę w swojej okolicy . Niestety. U mnie jest 15 mb i wiem że jak przyjdzie czas to muszę szykować 15 tys. :(

 

To prawda, niestety, my front zrobimy chyba za 10 lat :lol2:

Kori dolicz jeszcze z 10 tysi na samo ogrodzenie siatką... Zależy jeszcze ile masz tam metrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolina ten konglomerat na blaty tak ale to właśnie staron czy inne tego typu . ten na parapety to mielone odpady kamienne wiec tańsze toto. idz do sklepu z oknami/ parapetami tam mają lepsze ceny :-)

 

tutaj ceny

http://www.parapetypcv.pl/categories,5,0,aglomarmury.html

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach solidne ogrodzenie siatką na podmurówce z fundamentem ok. 120-140 zł za metr bieżący. Ja mam 130 metrów... :( I do tego 30 metrów od frontu. Masakra finansowa :(

 

kto o tym myślał kupując projekt domu, nie?

 

Cypryski jak Wasze okna? :) Jak przebiegają serwisy? Jeśli były.. U nas przekleństwo jakieś z tymi oknami, szyba nam pękła w największym oknie. 1000 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie calkowicie.Pierwszym zdziwieniem odwiedzajacej nas rodziny z PL bylo "brak plotow:eek::eek::eek:"

 

takie rzeczy to tylko w Erze ;) albo w USA, albo Norwegii, ale nie w PL :D ale tam, w tch krajach, to dom możesz otwarty zostawić, i samochód, i nikt nie tknie. A w PL nie dość że siatka, alarm to jeszcze jakiś pastuch by się przydał na złodzieja :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...