Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Oliwko,

co tam u Ciebie,

czekam na fotorelacje , wrzucaj jak tam Wam idzie :-)

 

no u nas łazienki skończone, ściany na raz pomalowane, dziś przyjechały sprzęty AGD, lada chwila kuchnia się zamontuje (no, może 1-2 tygodnie), potem drewno na podłogi, drugie malowanko i można się wprowadzać :D

Kurier dziś podjeżdżając pod domek wjechał w rynnę :mad: i w dodatku musiałam mu dać napiwek, bo nie miał wydać :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniss,cypryski,dzięki za.rady

Oliwko a w którym pomieszczeniu jest ta szafirowa ściana??

 

Słuchajcie w holu będą panele w sypialni to samo

Czy w.pokojach dzieci pozostawić wylewki na tym samym poziomie??

Na chwilę obecną chcemy tak położyć wykładziny,ale jak nam.się zmieni czy można wykładzinę wymienic na.panele i poziom będzie dopasowany tj ten sam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kori, musisz policzyć ile potrzebujesz grubości dla paneli z podkładem(pianka, korek itp.) a ile dla wykładziny z podkładem. Większość paneli ma grubość 8mm + 2-4mm podkład.

Ale nawet jak pomiędzy wykładziną a panelami wyjdzie kilka mm różnicy to nic wielkiego - wizualnie zniwelujesz wysokości pomiędzy pomieszczeniami za pomocą listew progowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniss,cypryski,dzięki za.rady

Oliwko a w którym pomieszczeniu jest ta szafirowa ściana??

 

Słuchajcie w holu będą panele w sypialni to samo

Czy w.pokojach dzieci pozostawić wylewki na tym samym poziomie??

Na chwilę obecną chcemy tak położyć wykładziny,ale jak nam.się zmieni czy można wykładzinę wymienic na.panele i poziom będzie dopasowany tj ten sam??

 

Szafirowa ściana u syna w pokoju, ona na żywo jest ciemno-niebieska, prawie granat.

 

Co do tej wykładziny, zastanów się jeszcze, przy dzieciakach trudno o utrzymanie w czystości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Oliwko

Wykładzina co prawda miŁa i ciepła ale chyba panele praktyczniejsze +Ew kawałek dywanika dla dziewczynek.

Dziś zamowilismy materiały na podbitke i umówiliśmy montaż drzwi i bramy garażowej -dzień przed wylewkami

 

Na początku maja pora na wybór kibelkow i umywalek oraz wanny,tak aby całość czekała na miejscu na glazurnika

 

Oliwka Masz jeszcze jakieś fotki??

Jaki sprzęt AGD wybralas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kori, witam się u Ciebie w Galerii, jakoś dopiero niedawno ją znalazłam :)

Fajnie wszystko idzie u Was do przodu, miło patrzeć

 

I mam nadzieję że "moi" fachowcy u Was też się spiszą :)

 

Co do wykładziny, ja też miałabym opory ze względu na alergie, ale ja mam w domu astmatyka i staram się unikać wszelkich kurzołapów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kori. Miałam ten sam dylemat - panele czy wykładzina w pokoju małej. I oczywiście wybrałam panele ( ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości), ale teraz żałuję. Co chwilę tylko powtarzam: Emi usiądź na dywanie. Dywan nie jest duży, a dzieciaki w ogóle nie myślą. A od podłogi jednak ciągnie. Szczególnie jak tuż obok jest podłogówka. Nawet latem nie jest przyjemnie na panelach. Teraz żałuję, że nie zrobiłam podłogówki u Emi w pokoju. Zastanawiamy się z mężem czy nie ściągać paneli i nie "zainstalować" wykładziny z pianką. Dzieciaki przecież cały czas spędzają na podłodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kori. Miałam ten sam dylemat - panele czy wykładzina w pokoju małej. I oczywiście wybrałam panele ( ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości), ale teraz żałuję. Co chwilę tylko powtarzam: Emi usiądź na dywanie. Dywan nie jest duży, a dzieciaki w ogóle nie myślą. A od podłogi jednak ciągnie. Szczególnie jak tuż obok jest podłogówka. Nawet latem nie jest przyjemnie na panelach. Teraz żałuję, że nie zrobiłam podłogówki u Emi w pokoju. Zastanawiamy się z mężem czy nie ściągać paneli i nie "zainstalować" wykładziny z pianką. Dzieciaki przecież cały czas spędzają na podłodze.

 

Co tu dużo mówić, to jest też argument przeciwko płytkom w salonach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...