Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

u mnie wylewkarz nim wyznaczył "100" zrobił z jakiejś 60 pomiarów wysokosci w różnych miejscach - w ten sposób zniwelował róznice wysokości chudziaka na etapie pomiaru, zamiast na etapie kładzenia styro.

 

No właśnie! Bo to powinno być robione wcześniej. Tylko kto o tym wie? Ja nie wiedziałam. Kilku wylewkarzy z którymi rozmawiałam, też nic nie wspomniało.

Dopiero Pan Artur...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakby kto wiedział że tak będzie to by miał idealnie zrobionego juz chudziaka i potem nie ma kłopotu takiego :)

 

a te wylewki to bardziej "wysypka" się powinny nazywać :)

 

mój chudziak na oko był tak równy, że jak ktoś kiedyś zwiedzał dom, zapytał czemu mamy wylewki zrobione przed tynkami? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo pianka między styropianami która rośnie i je unosi do góry, tutaj wina hydraulików. U nas był ten sam problem.

pisałem wczesniej, by zamiast pianki uzywac przesianego piasku do wypełnienia szczelin miedzy biegnacymi rurami, jak również ewentualne niedociągniecia przycinania styro.

styropianu 23cm

wylewka 6cm, miejscami 3,5cm

przy 23 cm styro nie dało rady zrobić poziomu na pierwszej lub drugiej warstwy styro??? 3,5cm to musi pęknąć, zwłaszcza jak zacznie chodzić podłogówka.

Pierwszy raz widzę aby rurki od podłogówki były zakryte czarną folią - czemu ma to słuzyć? poza obniżeniem jej sprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem wczesniej, by zamiast pianki uzywac przesianego piasku do wypełnienia szczelin miedzy biegnacymi rurami, jak również ewentualne niedociągniecia przycinania styro.

 

[/font][/color]przy 23 cm styro nie dało rady zrobić poziomu na pierwszej lub drugiej warstwy styro??? 3,5cm to musi pęknąć, zwłaszcza jak zacznie chodzić podłogówka.

Pierwszy raz widzę aby rurki od podłogówki były zakryte czarną folią - czemu ma to słuzyć? poza obniżeniem jej sprawności.

 

no 3,5 cm na 23 cm styro to słabiutko... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piknieeee Oliwka :-)

a cóż to za szara farba oddzielajace kuchnie od innego pomieszczenia??tu w okolicach docelowej szyby pomiedzy blatem a szafkami wiszącymi?

 

 

i jaki blacik wkońcu robicie??

 

pytasz o kolor i firmę? Beckers, jakiś tam grey, chyba light grey.

 

blat na 90% granit, laminat nas by wyniósł raptem tysiąc taniej, bo chcę głębszy blat niż 60 cm, więc padło na granit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematy zlych poziomów, krzywych chudziakow chyba każdemu mniej lub bardziej znane ;-) u nas chudziak byl tak krzywy ze w jednym pokoju na gorze bylo 6-7 cm a w drugim 15 styro :-( jeden spec od wylewek tez nam kazał podnosic okna na górze-wszystkie balkonowe- bo twierdził ze jest źle. Szczęśliwie z firma okienna zrobiliśmy pomiary że jest idealninie tylko wlasnie chudziak taki krzywy :-( dużo zależy od fachowców, z firma ktora wylewala nam anhydryt ustaliliśmy poziomy styropianu dla kazdego pomieszczenia bo byly rozne wysokości i wyglada na to że jest super. Poprostu fachowcy i fachowcy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie o temacie z wylewkam ja i M chcemy zapomnieć

 

Ivy fuga do setim honey wybrana??

 

każdy dopytuje co i jak zeby ustrzec sie błędów u siebie albo jak ktos kiedyś bedzie czytał zeby mógł skorzystać :-) taka magia forum ze korzystawy z wiedzy innych nawet jak są błędy :-)

juz niedlugo zapomnicie bo bedzie przykryta fajnymi okładzinami :-)

fuga chyba wybrana ale nie kupiona jeszcze bo moze cos jeszcze sie innego trafi - ceresit kolor chyba 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...