Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja o Kludi też czytałam bardzo dobre opinie, również o serwisie :confused: i mają z tego co wiem dłuższą gwarancję niż Grohe czy Hansgrohe. Mamy baterie Kludi. Prysznic i deszczownicę Hansgrohe bo akurat taka mi się podobała i ma dobre "parametry". Ale narazie sie nie wypowiem na temat użytkowania.

 

Umywalki Keramag, wanna Koło, kibelki i inne Roca-różnic w odcieniu nie wychwyciałam, ale też kto będzie sie temu aż tak przyglądał?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Kludi też czytałam bardzo dobre opinie, również o serwisie :confused: i mają z tego co wiem dłuższą gwarancję niż Grohe czy Hansgrohe. Mamy baterie Kludi. Prysznic i deszczownicę Hansgrohe bo akurat taka mi się podobała i ma dobre "parametry". Ale narazie sie nie wypowiem na temat użytkowania.

 

Umywalki Keramag, wanna Koło, kibelki i inne Roca-różnic w odcieniu nie wychwyciałam, ale też kto będzie sie temu aż tak przyglądał?? :o

 

Oliwkawawa, a te opinie to nowe czy stare? Bo w Kludi podobno właśnie przetasowania w ekipie były i teraz jest chyba dużo gorzej niż kiedyś...albo mi się źle trafiło, ale mam porównanie z zestawem Hansgrohe właśnie i tamten działa bez zarzutu, a ten w mojej łazience mimo że nie używany (nie mamy kabiny) ciągle przecieka :( Mi dosłali te części jak się wyrazili tylko z uwagi na dobrą współpracę z dystrybutorem który mi to sprzedał, o dobru klienta w ogóle mowy nie było i jakoś mnie to uderzyło że mieli mnie totalnie gdzieś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwkawawa, a te opinie to nowe czy stare? Bo w Kludi podobno właśnie przetasowania w ekipie były i teraz jest chyba dużo gorzej niż kiedyś...albo mi się źle trafiło, ale mam porównanie z zestawem Hansgrohe właśnie i tamten działa bez zarzutu, a ten w mojej łazience mimo że nie używany (nie mamy kabiny) ciągle przecieka :( Mi dosłali te części jak się wyrazili tylko z uwagi na dobrą współpracę z dystrybutorem który mi to sprzedał, o dobru klienta w ogóle mowy nie było i jakoś mnie to uderzyło że mieli mnie totalnie gdzieś.....

 

No ja baterie kupowałam w grudniu więc opinie mam z tamtego okresu... Nie przeczę że mogło się coś zmienić, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę, bo wiadomo, jedni przychodzą, drudzy odchodzą i może być gorzej.. Ale jakość chyba nie mogła polecieć przez wymianę ekipy.. więc pewnie miałaś pecha z tym zestawem, a obsługa uprzykrzyła Ci życie że masz ich wszystkich dość. Wiem coś o tym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co mi się przypomniało jak spojrzałam teraz na nasze fotki. Grohe Rapid SL, stelaż do WC - tandeta!!!!! A dokładnie ten przycisk spłukujący z opcją Fresh, matko jaki plastik i tandeta, ledwo się trzyma. Nie spodziewałam sie tego po Grohe... :(

 

ja ma tez zestaw i jakoś nie widze zeby była straszna tandeta :confused::confused::confused: u mnie wszytsko sie trzyma dobrze :yes:

Pewnie ze sa lepsze klawisze ale ten jak na "akcesoryjny" jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokładnie ten zestaw

http://www.lazienkaplus.pl/pl/zestaw-podtynkowy-5w1-grohe-rapid-sl-fresh-cosmopolitan-38827,53005,129,i.html

 

ten zestaw adaptacyjny plastikowy mocowany na dwie śrubki, ledwo się trzyma. Przycisk chromowany nie dochodzi idealnie do ściany. Jak się to otwiera to wszystko lata i się rusza, chłopak od wykończeniówki powiedział żeby lepiej tego nie ruszać, albo jak najrzadziej, bo nie wygląda to dobrze.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie

nadrabiam zaległości

 

Mamy brame oraz gaz wraz z doprowadzona instalacją do budynku

 

[ATTACH=CONFIG]255269[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]255270[/ATTACH]

 

Wyposażenie łazienek wybrane

Umywalki koło modo

Wc Roca gap

Wanna Koło Rekord 170x75

Baterie Kludi Zenda

Grzejniki Instal projekt Code

 

Grzejniki do pokoi standard Purmo

Grzejnik na schody Intal Projekt Cover V 180x29

Po świętach robimy kominek oraz drzwi wejściowe.

 

Oliwka jak tam Wasza kuchnia??

Ivy pięknie/śliczne schody. Zaraziłaś mnie chyba dywanowymi. Jaką planujesz poręcz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...