Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

Kori ale polyskow masz wiecej rodzai/rodzajow:rolleyes:

bynajmniej tak jak ja w sklepie wybieralam to sprzedawca poinformowal mnie mniej wiecej.... ze...

lakier jest drozszy o 3tysiace od folii, a akryl po srodku miedzy tymi dwoma...

 

fornir...nie mam pojecia...

tutaj teraz znalazlam troche informacji w tym temacie :)

zaraz sobie tez poczytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kori ale polyskow masz wiecej rodzai/rodzajow:rolleyes:

bynajmniej tak jak ja w sklepie wybieralam to sprzedawca poinformowal mnie mniej wiecej.... ze...

lakier jest drozszy o 3tysiace od folii, a akryl po srodku miedzy tymi dwoma...

 

fornir...nie mam pojecia...

tutaj teraz znalazlam troche informacji w tym temacie :)

zaraz sobie tez poczytam :D

 

 

Przepraszam za prywatę - MEL, gdzie jest Twój wątek "najpierw pomyśl" ?:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie w mieszkaniu w szafce narożnej zwykłe półki i mówiąc szczerze szlag mnie trafia jak mam coś z samego końca wyjąć, a gotuje się u nas często, w dużych ilościach (bo każdy praktycznie na innej diecie) więc gary non stop potrzebne - wyjmowane i chowane. Dom buduję raz, kuchnię chcę mieć porządną i wygodną, dlatego wybrałam Le Mans :) Nie jest to aż tak duży wydatek przy koszcie całej kuchni robionej na wymiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwka, to pewnie kwestia tego co chcesz tam trzymac. Jeśli miałabybyć to półka na codzienne garnki to rozwiązanie jest fatalne.

Ale tak jak u mnie na serwis wyciągany 3x w roku, brot-maker i robot kuchenny jest idealna.

 

kori, nie mam pojęcia czy fornir jest droższy niż połysk - nie mam połysku :)

Ale fronty fornirowane mnie kosztowały raptem kilkadziesiąt zł więcej na sztuce niż Arsta w ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo nigdy nie widziałam tych systemów do szafek narożnych... ale po fotkach patrząc to te nerki są mało pojemne - nie wypełnia to całej powierzchni szafki... ten magic wydaje się że więcej pomieści, bo ma kosze większe... ale na półkę to zawsze się właduje najwięcej :)

zgadzam się z sheenaz - dobrze by było trzymać tak okazjonalne sprzęty i dać po prostu półki :) tanio i pojemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...