Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Ivy

no chyba rozpoczniemy w czwartek elewację.

Zakupiliśmy wyrzutnie do OC

pozostaje jeszcze kupić 2 skrzynki - drzwi rewizyjne, gdzie będą połączone przewody - oświetlenie ogródka, oświetlenie śmietnika, i jakieś tam puszki)

W środę/czwartek ma pojawić się ekipa z rusztowaniami.

Jeszcze pozostał wybór koloru elewacji, no ale już jestesmy blisko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki maszyna ruszyła :-)

dziś zabraliśmy się za wybór osprzętu elektrycznego

myślałam o berker kwadrat, ale ta cennaaaa:-(

czekam obecnie na wycenę Schnider Sedna

 

Przesuwa nam się termin dostawy bloczków łupanych na ogrodzenie, a co się z tym wiąże pierwotny termin koniec maja na ogrodzenie jest nierealny.

Prawdopodobnie będzie to połowa czerwca.

do tego czasu chciałabym wywieść trochę gliny po budowie z 10-15cm i nawieść czarnoziemu zeby podnieść i wyrównać poziom.

A i kwestia odprowadzenia wody z dachu - myślimy o wykopaniu studni z kręgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa i jaka szer kręgów i łączna głębokość studni??

Jedna studnia??

 

znacie może gdzie w okolicach wawy można kupić za rozsądne pieniądze czarnoziem??

Kostka już wybrana

Czekamy na finalną wycenę. Wykonawca ma wejść na początku czerwca

 

robicie kostkę przed ogrodzeniem frontowym? Wszyscy mi mówią że najpierw ogrodzenie, brama etc. a na końcu kostka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kori, ja jestem FANEM Berker Kwadrat :)

 

W poprzednim mieszkaniu mieliśmy cały osprzęt elektryczny z tej serii, ale przy wykańczaniu domu poszliśmy na kompromis - Berker Kwadrat poszedł we wszystkie widoczne miejsca, zaś tańszy polski produkt w pozostałe kąty :)

 

Wykombinowałem, że te polskie gniazdka (nawy w tej chwili nie pamiętam, ale i nie polecam) mogę w każdej chwili zamienić i docelowo mieć tylko Berkera.

 

Według mnie, BK to piękna seria, a sam osprzęt niezawodny. Zwłaszcza łączniki - tutaj bym nie oszczędzał.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kori, ja jestem FANEM Berker Kwadrat :)

 

W poprzednim mieszkaniu mieliśmy cały osprzęt elektryczny z tej serii, ale przy wykańczaniu domu poszliśmy na kompromis - Berker Kwadrat poszedł we wszystkie widoczne miejsca, zaś tańszy polski produkt w pozostałe kąty :)

 

Wykombinowałem, że te polskie gniazdka (nawy w tej chwili nie pamiętam, ale i nie polecam) mogę w każdej chwili zamienić i docelowo mieć tylko Berkera.

 

Według mnie, BK to piękna seria, a sam osprzęt niezawodny. Zwłaszcza łączniki - tutaj bym nie oszczędzał.

 

Pozdrawiam!

 

U nas podobny plan:) W widoczne miejsca coś droższego (jeszcze nie wiem) a w niewidoczne coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...