Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom lubi zmiany


jjana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 735
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zizi tak jak mówiłam przesadzasz, jest bardzo ok, i ja bym dała tanie viviany białe lub szare na boki, było by idealnie, jedyne co mnie osobiście denerwuje na fotkach to te kwiaty, zwłaszcza na stole jadalnianym, i ten stół to bym przesunęła bardziej na środek chociaż 40 cm, teraz tak wciśnięty pod okno, naroznik za tę cenę czad:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: zajebiscie wygląda, stolik kawowy bajka ale tak sobie myślę w jakim stylu idziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zizi tak jak mówiłam przesadzasz, jest bardzo ok, i ja bym dała tanie viviany białe lub szare na boki, było by idealnie, jedyne co mnie osobiście denerwuje na fotkach to te kwiaty, zwłaszcza na stole jadalnianym, i ten stół to bym przesunęła bardziej na środek chociaż 40 cm, teraz tak wciśnięty pod okno, naroznik za tę cenę czad:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: zajebiscie wygląda, stolik kawowy bajka ale tak sobie myślę w jakim stylu idziesz?

 

a ja tu dzis z Magdą uradziłam, że woal od Ciebie zmałpuję:lol2: a Ty mi z vivianami radzisz:) Reni jak przesunę stoł, to z narożnika TV bedzie przyslaniał i mąż nie bedzie nic widział:lol2: Kwiatek specjalnie do zdjec postawiłam, zdjęłam z parapetu:yes:ale wrocił tam już dziś, na swoje miejsce:yes:Mówisz, że stolik kawowy super - a ja chce go wywalić, córa mi go dojechała. Krzesła przy stole są do wymiany, dywan też. Co do stylu - nie mam pojecia:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woal moze być, ja mam na jesień i zimę woal a na lato zasłony lub gołe okna, róznie, lubię ciągle zmieniać, to jedyna rzecz którą zmieniam

 

 

twój stolik mi sie bardzo podoba, Efilo ma podobny ale w kwadracie zaoblonym, no z tym kwiotkiem do zdjęcia to dałaś czadu, ja lubię kwiaty ale 1 lub 2 to max a nie w kazdym oknie i na kazdym meblu, wtedy kiczem mi powiewa, takie skojarzenie z kwiatami w blokach, wszędzie stały, nawet w kuchni nad okapem:eek::eek::eek::eek:, dywan bym widziała taki motyw jak ma Jjana, jakieś geometryczne wzory i nie jasny , raczej z szarej, czarnej palety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze są fajne moim zdaniem i dużo mniej do prasowania w liroju albo castoramie taki grubszy woal 150x245 w różnych kolorach nazwa" Diana.

Nie jest w ogóle błyszczący - raczej taki gruby woal a na pewno o niebo lepiej do prasowania niż woal na taśmie.

Mam zamiar kupić i po 4 na okno powiesić w zależności albo na boki albo nie wiem jak :D cena ok 23 zł ale za 1 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...