Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom lubi zmiany


jjana

Recommended Posts

Nesska, jak raz wymienisz to się nauczy :) Ja znam b. niewielu facetów, którzy się na tym znają. A może nawet żadnego. Nie uważam więc, żeby musieli decydować. Wyrazić opinię - proszę bardzo. Mój mąż już się przyzwyczaił i mówi, że ostatni krok należy do mnie. Uważa chyba, że ja zrobię to lepiej i już. Potem i tak słucha pochwał, bo robi coś co ja wymyśliłam, a wszyscy się zachwycają jak mu super wyszło :)

A pokażesz te szafki? Może nie jest tak źle.

 

Dałam się namówić tylko dlatego, żeby coś po jego myśli też było w końcu to nie tylko mój dom ale już się nie dam nabrać. Najlepsze jest jak wybiję mu coś z głowy, zrobimy po mojej myśli a on później twierdzi, że sam na to wpadł :lol2: Taki typ....

 

:)

 

Tragicznie to nie wygląda ale nie o taki efekt mi chodziło :no: chciałam wysokie, smukłe szafki bez tych koron (kolejna rzecz na która się niepotrzebnie zgodziłam, pomijając fakt, że chciałam białe białe a mam białe żółte :bash: no nic trzeba drugi dom stawiać ;))

Edytowane przez Nesska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 735
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

beże i brązy to już bardziej nowocześni :p u mnie to króluje wściekły pomarańcz, niebieski, mocny fiolet, czerwień na ścianie :yes: w każdym pomieszczeniu inny kolor (to nic złego, ale to się w ogóle nie łączy, np z pomarańczowego przedpokoju patrzysz na otwarty salon z czerwoną ścianą, srebrnymi kwiatami i jeszcze czymś innym :lol: ). Nie wiem kto wymyślił, że biały to w szpitalu, chyba na filmach, ja zazwyczaj widuję zielony albo rozbielony różowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Women mój mąż akurat białe szafki lubi i rozważaliśmy tylko różne odcienie bieli :) Białe szafki wzbudzają jednak zdziwienie nieml wszystkich odwiedzających. Bo to takie "niepraktyczne".

 

Skąd ja to znam nie zapomnę miny mojej znajomej po odwiedzinach u mnie i zobaczeniu kuchni "" o matko ale tu biało ""

 

my też tylko jasne- najciemniejsze to dębowe drzewo.

Miałam podłogi coś ala mahoń w mieszkaniu....mazaje, smugi i kurz non stop widać.

 

A najśmieszniejsze hasła to jak ktoś widzi białą kuchnię " kto to będzie sprzątał" :D

 

Nesska oglądam Twoje szafki i fotki i dopiero ja 3 razy przeczytałam to widzę, że coś Ci przeszkadza....bez czytania jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miała drugi raz robić to tak samo - jasne meble, szaro-białe panele/podłogi.... nic co w czerwień/mahoń itp.

Teraz można swobodnie siedzieć przed tv i nie robić wzorków na kurzu....a odkurzam codziennie od zawsze:yes:

A ja odwrotnie miałam jasne podłogi i meble więc zrobiłam ciemne i ciągle sprzatam:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zizi, ja przez ten nawał też nie miałam czasu podjechać. A dziś przejeżdżałam obok tej galerii, w której kupiłam grafikę, a na wystawie są inne oprawione w te ramy. Myślę sobie: po co będę szukac jak to wygląda cudnie. Pani mi odkleiła tamtą grafikę i sprzedała samą ramę. Chociaż te pozostałę obrazki też mnie kuszą :) I w dodatku zapłaciłam za nią 80 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...