Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom lubi zmiany


jjana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 735
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj nieładnie dziewczęta, że ja się tak późno dowiaduję o takich frykasach z hameryki, oj nieładnie:no::no:

 

Ej No reni. Przecież ty byłaś przy tym jak pisałam , ze jak ktoś cos potrzebuje, to nie ma problemu, mogę wysłać. Nikogo na pw nie zachęcałam. Dziewczyny mnie poprosiły, tak jak i ty mogłaś... Pytałaś o KA, dwa razy ci odpisywałam, a z twojej strony ciszaaaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zizi :) znalazłaś cos ciekawego w W-wie? Ja byłam w niedziele w TK Maxie i też widziałam ładne koce. Oczywiście nie tak piękne jak ten mój ;)

Niestety plan szkolenia był tak napięty, że na sklepy nie miałam czasu:( Udało mi się dojechać jedynie do Złotych Tarasów, ale tam nic nie kupiłam. Stamtąd doczłapałam się do TK Maxxa gdzie zbiłam z hukiem pokrywkę od szklanej bombonierki:sick:. Z wyrzutów sumienia znalazłam i kupiłam inna bombonierę i stojak na papier toaletowy :yes: Mam bzika na ich punkcie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni potwierdzam, to ja napisałam do Silver (zachęcona Jej słowami, że "nie ma problemu") ;) i poprosiłam o zakup. A Jej się chciało szukać nawet 3 koców, co pozwoliło nam podzielić koszty wysyłki na dwie osoby. Jestem też Jej bardzo wdzięczna za to właśnie, że Jej się chciało. W dodatku w międzyczasie wypatrzyłam piękne lustra i może kiedyś jeszcze Silver poproszę :)

 

Zizi ja w niedzielę widziałam piękne ozdoby świąteczne w TK Max, ale nie miałam czasu na dokładne oglądanie. Będę w listopadzie to popatrzę jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zizi ja w niedzielę widziałam piękne ozdoby świąteczne w TK Max, ale nie miałam czasu na dokładne oglądanie. Będę w listopadzie to popatrzę jeszcze.

a wiesz, że nie zwróciłam uwagi na ozdoby:confused: tak się zdenerwowałam pobiciem tej szklanej pokrywy, że jak najszybciej chciałam stamtąd wyjść albo zapaść się pod ziemię:sick:w temacie ozdób świątecznych, przejrzałam dziś na stronie Almi Decor zawartość zakładki Xmass:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej No reni. Przecież ty byłaś przy tym jak pisałam , ze jak ktoś cos potrzebuje, to nie ma problemu, mogę wysłać. Nikogo na pw nie zachęcałam. Dziewczyny mnie poprosiły, tak jak i ty mogłaś... Pytałaś o KA, dwa razy ci odpisywałam, a z twojej strony ciszaaaaaa.

 

Jezusie laski ja jak najbardziej żartowałam, wiem , wiem , ze możesz to i tamto wysłać i bardzo to doceniam, ja tak na żarty, serio:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej No reni. Przecież ty byłaś przy tym jak pisałam , ze jak ktoś cos potrzebuje, to nie ma problemu, mogę wysłać. Nikogo na pw nie zachęcałam. Dziewczyny mnie poprosiły, tak jak i ty mogłaś... Pytałaś o KA, dwa razy ci odpisywałam, a z twojej strony ciszaaaaaa.

 

wiem ,wiem, odezwię się, nic się nie bój, ale ja już KA kupuję 2 lata, nie będę doopy zawracać jak nici z tego:hug: ciągle jednak co innego wypada, to talerze , teraz sztućce, no ciągle coś, widać tyle rzeczy mi brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja ikona będzie chyba tańsza :) Jednak nawet nie wiem ile :) Rzeczywiście Cię zaboli. Ja za tą swoją ramkę a passpertou zapłaciłam 80 zł, a mała nie jest.

nie dobijaj mnie:(dopiero jak oddałam do oprawy to pomyślałam o Twojej ramce i się wkurzyłam na siebie. Mam nadzieję, że jak zwykle będę zadowolona z ich usług, biedniejsza ale zadowolona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dobijać! :) Na pewno będzie Pani zadowolona! :) Ja ostatnio robię się chyba jakaś oszczędna - skąpa jeszcze nie jestem :) Chociaż wczoraj wydałam na dentystę sporo więcej niż Ty na ramki :) I jeszcze efektu leczenia mi nikt nie zagwarantuje, a buzię mogę otworzyć tylko trochę. Wolę ramki za 500 zł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...