Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom lubi zmiany


jjana

Recommended Posts

Magda, zobacz, ta tkanina wychodzi różnie w zależności od światła. Na pewno jednak nie jest tak biała jak Jupiter, ale strukturę ma świetną.

 

http://i3.fmix.pl/fmi2977/e8bca9c100137c0b5277e1a5/zdjecie.jpg

http://i1.fmix.pl/fmi2891/2fb6ac2000113e1f5277e14c/zdjecie.jpg

http://i3.fmix.pl/fmi267/0b5942df0003dcee5277e0fb/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 735
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jjana dziękuję :*

 

powiem Ci, że jedna i druga na fotkach bardzo ładna - zamówiłam próbki jupitera i tej cotton w innym kolorze żeby zobaczyć strukturę.

Obie ładne - co jedna to ładniejsza.

Jeszcze zobaczę po raz 101 Twoją galerię, przyjdą próbki i zamawiam.

Dzięki za pomoc!

 

+ w sumie będzie na tle szarej ściany, szarego blatu, okna brąz - wydaje mi się, że cotton da radę przy tym szarym "towarzystwie" być śnieżną bielą..ale poczekam na próbki.:)

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjana - nie ma potrzeby :)

przekonuje mnie na tak fotka Twoja na tle Twoich szarych zasłon tej cotton.

Na próbki poczekam z czystej ciekawości - może akurat jeszcze co innego wpadnie w oko.

Zamówiłam 3x na 3 osoby i różne adresy.

 

Błękit piękny - na zasłony boskie...cena poza zasięgiem moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam też tych próbek maksymalną ilość (na jedną osobę) i niestety mnie rozczarowały.

Na dekorii mają też pokrowce na nasze kanapy. Też niestety drogie.

Widziałam u Reni propozycję tego regału z I. dla Ciebie. Moim zdaniem regał świetny. Podobny do tej mojej szpitalnej szafki. Zastanów się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjana tylko o te miejsce chodzi - obfocę gdzie mam jedynie luz... na prawdę mam mało miejsca.

Chociaż projekt nic nie odda - ale widać jak wąsko - jedynie na przed schodami między drzwiami

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-lucernie-p-ver-2/mfbd1fac15ed25

 

Chociaż tak się zastanawiam - sypialnia będzie do wymiany, ma być typowo skandynawska - może tam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsolka będzie na tej krótszej z lustrem.

Inspiracje kiedyś Diana wkleiłam to zapisałam i stolarz zrobi.

Na dłuższej raczej myślałam o obrazie - bo jak stół się rozłoży to niestety konsolka byłaby niebezpieczna.

Chociaż kusi mnie zrobienie rynienek dwóch i zamiast obrazów powieszonych to oparte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam obok kontaktów? Na zdjęciu wygląda jakby stół był sporo oddalony od tej ściany.

Ja mam te rynienki z I. w przedpokoju.

 

Magda, jak zrobisz dębowy stół, kupisz fajne krzesła, dodasz obrazy i koiecznie jakieś meble: konsola, witryna to zrobi się cieplej.

 

A o dywanie myślałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo to fajnie wygląda. Nie przewracają się, a jeden jest duży - w tej największej ramie z I. Teraz nastawiam się na kompletowanie obrazów i grafik, żeby zrobić sobie galerię na ścianie obok kominka w salonie. Teraz kupię chyba ikonę. Chociaż właśnie przelewam 200 zł zaoszczędzone na ikonie prawnikowi za napisanie pozwu/odwołania. W tym tempie to ja nigdy nie skompletuję tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mój mąż przeczytał o tej pewności to by się uśmiał. Zawsze chodzę, przymierzam, wyobrażam sobie :) Historię z Karlstadem znasz ;)

 

Dużym komplementem było dla mnie jak koleżanka stwierdziła, że moje zdjęcia wyglądają jak z amerykańskiego zdjęcia. Każdą decyzję przypłaciłam huśtawka nastroju :)

 

Ja uważam, że takie konsole/witryny/pufyskrzynie ocieplają wnętrze. Nie dla mnie wnętrza nowoczesne i minimalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...