Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom lubi zmiany


jjana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 735
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Dzień dobry wszystkim :)

Te zasłonki wyglądają u Ciebie CUDOWNIE. Matko, jak ja jak ja kocham błękity.... A powiedzcie dziewczynki, te drugie zasłonki o ktorych pisałyście, ciężkie, jakby aksamitne, również są dostępne w Ikei , czy może gdzieś indziej? Nie bywam w Ikeai, mam za daleko, ale we wtorek i tak wiozę mamę do lekarza, wiec może bym zaszalała na zasłonki ?

Edytowane przez kaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej Jjano :)

byłam już u Ciebie, ale chyba się nie witałam... pięknie się urządziłaś :)

zachwycona jestem zwłaszcza metamorfozą drzwi....:o

niesamowicie uspokoiły korytarz

gratuluję pięknych wnętrz... mam też prośbę... zdradzisz ile kosztował dywan?

doczytałam, że upolowałaś na westwingu....

 

no i przyszłam zobaczyć twój przedpokój ;)

ale zdjęć nie znalazłam :rolleyes:

przeoczyłam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Catii, dziękuję za przychylną opinię :) Ma być jeszcze ładniej, bo właśnie tworzę galerię ;) Zdjęcia przedpokoju wkleję pewnie jutro. Gdzieś już tu był - pokazywałam jak mąż sam robił boazerię "angielską".

Dywan kosztował 1600 zł z przesyłką - kupowałam w sierpniu ub.r. Na Westwingu te dywany są często, ale przyznam, że nie w tej cenie. Mój jest duży - ma ponad 3 metry długości. Na pewno bym jednak kupiła go jeszcze raz. Jest piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jjana jestem fanką Twoich wnętrz, bardzo dobra decyzja z przemalowaniem drzwi. Czy mogłabyś mi zdradzić skąd masz blat w kuchni? Ma piękne wybarwienie, pewnie przez olejowanie. Ja mam cały czas problem z lampami, ale zaciekawiła mnie Twoja nad stołem. Warta przemyślenia. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dzagunia :)

 

Blat mam z Ikei - niestety już niedostępny, kupowałam już ostatnie sztuki sprowadzając nawet 400 kilometrów. Poszukam może u stolarza lokalnie. Ja mam olejowany i jest piękny rzeczywiście :) Już dwa lata mnie zachwyca.

 

Pokazuję co mam na zewnątrz :)

 

http://i2.fmix.pl/fmi548/bd2f3cb6001547ca53975bb1/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi633/7b49334e0000cc9a53975b90/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2583/f34b065a00122e7b53975ba0/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...