Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

materiał na siatke ogrodzeniową


Recommended Posts

hejka, potrzebuje na siatke ogrodzeniowa zamontowac taka a'la agrowłóknine żeby sąsiad nie robił kuku, jak to sie może nazywac bo szukam w necie i nie mogę znaleźć

 

Potrzebujesz konkretnej wiedzy. Ale władze Forum Muratora uważają, że wiedza forumowiczów jest bezwartościowa, dlatego my walczymy o nasze prawa autorskie.

 

Pozdrawiam

Igor Blechert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek.zoo - proszę nie mów o sobie "mały szarak". Każdy głos liczy się.

Każdy kto zaczyna tu pisać myśli sobie - o jakie fajne, kulturalne i rzeczowe forum. Ale potem zaczyna orientować się, że robi tu jedynie za słup do wieszania reklam przez Muratora. W sumie niech sobie zarabiają, ale jeśli zabiorą Ci nicka tak jak mi, to zaczynasz zastanawiać się nad tym co tu dzieje się.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wielu forach tak jest. jezeli cos ci poblokowali to zwijaja sie stad i wiecej nie pisz. niedlugo sami dojda do wniosku ze wiecej stracili niz zyskali. zwiniesz sie ty i pojedynczo 50 innych to zostana tu sami zieloni tak jak ja, forum padnie. murator wtedy wroci po rozum do glowy ale bedzie za pozno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Po prostu chcesz darmowej wiedzy a my tu walczymy o nasze prawe autorskie. Forum nie chce nam dać wizytówek reklamowych a my nie chcemy dać naszej wiedzy za darmo. Prosty układ.

W stopce masz to dokładniej wyjaśnione.

 

 

Blechert, rozumiem twoje rozgoryczenie,ale nie masz racji.

 

Bo jest kapitalizm, możesz zmienić forum na takie, w którym zapłacą ci za dzielenie się twoją ekspercką wiedzą. Możesz nawet założyć własne forum, gdzie to ty będziesz ustalał reguły i płacił ekspertom.

Mamy XXI wiek, wolne kapitalistyczne reguły, wolny (prawie:-)) internet, gdzie każdy może robić (prawie) co mu się podoba i prowadzić biznes w sposób, jaki mu się podoba. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Murator cię zbanował, bo w tej chwili "robisz mu na głowę" na jego własnym podwórku.

 

Ktoś musi płacić za utrzymanie forum (bo to nie jest inicjatywa non profit). Ponieważ nie są to "bierni" użytkownicy - ci co tylko czytają porady i zadają pytania (ja gdybym miał płacić za wchodzenie na forum, po prostu wybrał bym inne), to muszą za nie płacić reklamodawcy. Tak jest w całym internecie, na takim modelu opierają się wszyscy znaczący gracze dostarczający fajne usługi (np. google, facebook, yahoo). Jak korzystasz z darmowej poczty mailowej gmail czy yahoomail to masz pretensję, że reklamodawcy są źródłem przychodów dla tych firm? Gdyby nie to, nie było by tych usług.

 

To jest podwórko Muratora i to on ustala zasady, czy się to nam podoba czy nie. I jak nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie, to po prostu (bez urazy) nie zaśmiecaj wątków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homecactus - KAŻDY publicysta ma prawo (nie musi z niego korzystać) do:

 

1. podpisu imieniem i nazwiskiem

2. podania profesji

3. dołączenia maila lub www.

 

Ot po prostu kultura osobista tego wymaga we współczesnym, internetowym świecie. Murator odziera nas z godności odbierając podstawowe prawa człowieka.

 

Pozdrawiam

Igor Blechert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...