Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wasza opinia o instalacji ( wycenie ) WM z reku


Recommended Posts

dostalem oferte na WM z rekuperacją

cena zawiera montaż i materiały

Instalacja rekuperacji - VORT PROMETEO HR 400+, grzałka wstępnego podgrzewu

instalacja z sztywnych rur i kształtek spiro, anemostaty nawiewne i wywiewne,

izolacja – wełna klimafix gr 2cm.

Dodatkowo w salonie nawiewniki szczelinowe osadzone na kanale prostokątnym.

Cena za to 14900pln

 

Czy to jest OK cena? czy lepiej za te 15000 zrobic to samemu i zaoszczadzone ( o ile beda) pieniadze przeznaczyc na lepszy reku???

Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych rur, jaka dlugosc, szerokosc? Jakie elementy sa w instalacji(trojniki, rozprezne skrz.)? Masz jakas wycene za material?

Jesli tak to spawdz na googlach czy masz dobre ceny elementow i ile wychodzi sama robocizna. Po podaniu takich informacji mozna dopiero cos probowac stwierdzic.

Warto tez powiedziec gdzie ma byc reku, wyrzutnia itp, bo to wazne pod katem izolacji.

Wrozek na forum nie ma, by zgadywaly co jest w twojej ofercie. Ja wiem, ze dzis wszyscy ida na latwizne, ale juz bez przesady. Jak nie wiesz po co takie informacje do ocenienia instalacji, to nie proboj jej sam skladac...naprawde.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom partee i poddasze po podlogach 286m2 ile metrow rur to nie wiem skrzynki rozprezne jakies rlumiki to jest w cenie. Szczegolowego rozpisu nie mam. Alw jesli ktor robi instalacje to mniej wiecej wie czy taka cena +\-jest ok czy nie . To tak jakbym napisal czy polakiwrowanie auta malucha kpl z farbami xyz za1000pln to dobra cena ktos maluje to mniej wiecej wie czy ok czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom partee i poddasze po podlogach 286m2 ile metrow rur to nie wiem skrzynki rozprezne jakies rlumiki to jest w cenie. Szczegolowego rozpisu nie mam. Alw jesli ktor robi instalacje to mniej wiecej wie czy taka cena +\-jest ok czy nie . To tak jakbym napisal czy polakiwrowanie auta malucha kpl z farbami xyz za1000pln to dobra cena ktos maluje to mniej wiecej wie czy ok czy nie

 

Chciałaś cenę to ją otrzymałaś.

Czy to jest cena netto, czy brutto?

Rekuperator, gdzie maksymalny wydatek powietrza 320 m³/h (100 Pa) jest za mały dla Twojej inwestycji - i od tego należy zacząć !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wysłanie zapytania do innego instalatora i porównanie.

 

Z jednej strony 15.000 PLN to nie jest szokująco wysoka cena, ale tylko pod warunkiem, że instalacja będzie z porządnych komponentów.

Rekuperator dosyć słaby szczególnie jeżeli dom ma 286 m2 [ zakładam, że jest to powierzchnia całkowita z garażem]

 

Proszę o wysłanie rzutów poziomych na [email protected] - zrobimy bezpłatną wstępną wycenę instalacji z Uniflexplus+ i centralą COMAIR

i zobaczymy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...