Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik SPP


czp01

Recommended Posts

A co Ty za głupoty piszesz, trzy pompy i jesteś zadowolony ?

Widać że nie wszyscy mogą pojąć że kto inny ma inaczej i uważa że jest dobrze a do tego jeszcze ekonomicznie.

Napisałem ze dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty ,lub reszta całego świata możecie mieć inaczej i być zadowolonym.Sekretem małego spalania jest dobre ocieplenie domu,ustawienie instalacji optymalne [tak to ważne!! nawet ważniejsze od pojawiających się czasami niedopałków i sadzy ] I jak teraz widzę to sterownik.[pominę już aspekt samego pieca bo nie chce wojny]

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tego co pamiętam jak jest ustawione TŁO to jak sterownik wchodzi w podtrzymanie to TŁO się wyłącza aby bez sensownie nie dokładać opału który się nie spali ...

 

Kiedyś działało cały czas tło nawet jak kocioł był w podtrzymaniu ale ten "babol" chyba został usunięty w jakiejś aktualizacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś spalanie 7,7kg wyszło. Gdy odstawia się na 5h delikatnie okopcił się wymiennik..do miska nie ma porównania lecz prawda taka ze na lato każdy palnik musi dymić:) .Za to spalanie jak dla mnie rewelacyjne.Z tym delikatnym dymieniem nic nie robię ponieważ nie ma sensu ,to są testy . I nawet jeśli bym znalazł sposób to nie wiarygodny..za mało czasu by pewne rzeczy "dopieścić".

Zresztą dla mnie ważna jest maksymalna ekonomika ogrzewania domu plus brak rezygnacji z komfortu .Spp spełnia te kryteria jak na razie.

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś ich tam podpuścił z tłem. Cyk i już jest. Konta tam nie mam ale można Verbowi napisać że tła w SPP Berdnard nie wymyślił. Idea tła powstała x temu a Berd po zabawie z SPP wymusił umieszczenie go jeszcze w tej wersji. O kombinacjach z dopalaniem na tłoku też było swego czasu, czyli w zasadzie to co od jakiegoś czasu tam męczą. Zaraz się okaże że SPP to w ogóle jakaś kradzież...

Gdyby nie cała ta zadyma z udziałem SPP to by teraz nie siedzieli nad kodem dla ESa.

;P

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś ich tam podpuścił z tłem. Cyk i już jest. Konta tam nie mam ale można Verbowi napisać że tła w SPP Berdnard nie wymyślił. Idea tła powstała x temu a Berd po zabawie z SPP wymusił umieszczenie go jeszcze w tej wersji. O kombinacjach z dopalaniem na tłoku też było swego czasu, czyli w zasadzie to co od jakiegoś czasu tam męczą. Zaraz się okaże że SPP to w ogóle jakaś kradzież...

Gdyby nie cała ta zadyma z udziałem SPP to by teraz nie siedzieli nad kodem dla ESa.

;P

Wszystko co Verb z Bernardem w nadziei na jakąś reakcję ze strony ES teraz męczą to w ogóle jest jakaś kradzież. Wszystko co widzę w tym ich automacie pochodzi z SPP. Ale ja prosty chłop ze wsi jestem - mogę się mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Wszystko co Verb z Bernardem w nadziei na jakąś reakcję ze strony ES teraz męczą to w ogóle jest jakaś kradzież. Wszystko co widzę w tym ich automacie pochodzi z SPP. Ale ja prosty chłop ze wsi jestem - mogę się mylić.

 

Czy aby na pewno nie jest to przyczyną braku zainteresowania ze strony ES?Prawnicy ES pewnie wiedzą co jest "novym" pomysłem ,a co grabieżą....

Obu im i ta kibicuję.Pokazali klasę nie raz.Szkoda,że nie chcą pogadać z innymi producentami.Tak pozostaje im jedyne 'moje hobby"....zero kasy,śmiech na sali.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno nie jest to przyczyną braku zainteresowania ze strony ES?Prawnicy ES pewnie wiedzą co jest "novym" pomysłem ,a co grabieżą....

Właściwie to wszystko napisałeś. Co jeszcze miałbym Ci odpowiedzieć? Kiedy ktoś uznaje za utwór schemat kotłowni funkcjonujący na wiele lat przed jego narodzinami za swoją własność i swój utwór - to czy da się z nim rozsądnie o czymkolwiek pogadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczęto pisać o SPP, ten ster już działał u wielu użytkowników. Minertu, nie myl faktu że coś zaistniało z tym, że o czymś zaczęto pisać na FM.
Od kiedy tak działa? To ci się tylko wydaje,że wiesz więcej niż ja.Na FM zaczęto pisać dużo później a to wielka różnica.Co lepsze ten sposób śmigał na eCoalu z dodatkami.O szczegółach pisał nie będę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...