Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik SPP


czp01

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość TwojPan
Coraz ciekawiej się robi :)

Święta ,nie święta.Dwóch handlarzy nie śpi nigdy.Boli SPP,jak Was boli.

A Verb i Bernard są tylko fanatykami,nie prawnikami i właścicielami ES.Choć akurat bardzo by się nadali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy tak działa? To ci się tylko wydaje,że wiesz więcej niż ja.Na FM zaczęto pisać dużo później a to wielka różnica.Co lepsze ten sposób śmigał na eCoalu z dodatkami.O szczegółach pisał nie będę .
W życiu bym sobie nie uzurpował prawa do posiadania większej od Twojej wiedzy. Masz pewność - wal daty. Nareszcie będzie jasne - czy to ES mając dobre narzędzie ukrywało go przed użytkownikami, czy jednak Bolecki samodzielnie zrobił coś dobrego. Wal Pan śmiało - suka była szczepiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Tylko? Już zapomniałeś jak mu dupę trułeś?

 

Trułem i Tobie.Zanim stałeś się nieprzejednanym kumplem karoki i nie nie zacząłeś działać jak on.Ale ptaszki ćwierkają,że się na nim już poznałeś he he...

Tym razem ja dostałem maile z waszymi dysputami....amigos.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
U mnie dziś spalanie SPP - 2,3kg na dobę :)

 

Ale , wyłączyłem podłogówkę i grzejniki. Pompa pracuje cały czas i ogrzewa do takiej samej temp. jak kocioł bojler (50 stopni).

 

Nie kłam.Takie spalanie zarezerwowane dla " jedynego" stera w kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym sobie nie uzurpował prawa do posiadania większej od Twojej wiedzy. Masz pewność - wal daty. Nareszcie będzie jasne - czy to ES mając dobre narzędzie ukrywało go przed użytkownikami, czy jednak Bolecki samodzielnie zrobił coś dobrego. Wal Pan śmiało - suka była szczepiona.

Nie ten adres,datę zna tylko Bernard bo w jego głowie to powstało a nie w mojej.Ja osobiście daty nie zapisywałem bo to nie moja broszka była i nad tym nie siedziałem bo mam swoje zajęcie.Wiem ,że wymyślił to Bernard , jak jest naprawdę nich to skonfrontuje z nim Bolecki kto z czym do kogo się zwrócił.Prosta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trułem i Tobie.Zanim stałeś się nieprzejednanym kumplem karoki i nie nie zacząłeś działać jak on.Ale ptaszki ćwierkają,że się na nim już poznałeś he he...

Widzisz Novy znowu kąsasz za nogawkę i jak masz byś wiarygodny skoro w każdym poście czepiasz się mojej osoby ?

Przecież to widać gołym okiem.

A skąd Ty masz takie informacje, co ?

Z tymi ptaszkami ?

Dlatego że jesteśmy kumplami wyszły niektóre rzeczy z Tobą, po czym w ciągu jednego dnia obraziłeś się na mnie i coraz bardziej próbujesz na mnie nalatywać.

Chory jesteś człowieku z nienawiści, proponuję zajrzeć w ten ogrzewany arsenał z lekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Nie ten adres,datę zna tylko Bernard bo w jego głowie to powstało a nie w mojej.Ja osobiście daty nie zapisywałem bo to nie moja broszka była i nad tym nie siedziałem bo mam swoje zajęcie.Wiem ,że wymyślił to Bernard , jak jest naprawdę nich to skonfrontuje z nim Bolecki kto z czym do kogo się zwrócił.Prosta sprawa.

 

To jak.Daty ustala kto?

A Urząd Patentowy to lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan

A skąd Ty masz takie informacje, co ?

 

Wiem ,że minertu ma Cię w dupie,nawet jak teraz napisze że cie kocha :) Ptaszki z FM dobrze śpiewają.Miałem nadzieję że zrobi to szybciej.Szkoda.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten adres,datę zna tylko Bernard bo w jego głowie to powstało a nie w mojej.Ja osobiście daty nie zapisywałem bo to nie moja broszka była i nad tym nie siedziałem bo mam swoje zajęcie.Wiem ,że wymyślił to Bernard , jak jest naprawdę nich to skonfrontuje z nim Bolecki kto z czym do kogo się zwrócił.Prosta sprawa.

Rakiem w tył? Ja kiedy twierdzę że mam rację to będę jej bronił aż do śmierci. No ale ja starej daty jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że minertu ma Cię w dupie,nawet jak teraz napisze że cie kocha :) Miałem nadzieję że zrobi to szybciej.Szkoda.

To raczej jego sprawa gdzie on mnie ma,

Ty widzę wszystkie ploty zbierasz po forum, bo chyba niema takiego cobyś mu dupy nie truł na priva.

Z resztą też nie przypominam sobie czegoś takiego żeby było napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś ich tam podpuścił z tłem. Cyk i już jest. Konta tam nie mam ale można Verbowi napisać że tła w SPP Berdnard nie wymyślił. Idea tła powstała x temu a Berd po zabawie z SPP wymusił umieszczenie go jeszcze w tej wersji. O kombinacjach z dopalaniem na tłoku też było swego czasu, czyli w zasadzie to co od jakiegoś czasu tam męczą. Zaraz się okaże że SPP to w ogóle jakaś kradzież...

Gdyby nie cała ta zadyma z udziałem SPP to by teraz nie siedzieli nad kodem dla ESa.

;P

To Minertu dla Ciebie cytat jest. Bolecki jasno pisze że tło rozważał zanim Bernard taką potrzebę zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...