Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik SPP


czp01

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość TwojPan
Nie wiem co bierzesz ale musi to być dobre jak ... .

Chcesz nas skłócić ?

 

Dropsy ma inny koleś.Ja wiem co słyszałem.Świat jest mały,panie Grzegorzu :)Chyba ,że Pan nie wie co mówi nowym klientom,he he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Nie chcę być prorokiem ale Boleckiemu jeszcze dupą wyjdziesz.

Mam frajdę,że póki co "wychodzę dupą" właśnie Wam.

Nie ma gorszych od tych co sprzedają prywatny priv innym userom.W normalnym kraju,stracilibyście licencje na sprzedawanie czegokolwiek.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn czego?

Przecież tło nie jest moim pomysłem! Kto go wymyślił niech sobie wyjaśnią,najlepiej tu na tym wątku.Proste!

Ano proste - masz rację. Ja mam informację że tło miało zostać wprowadzone do softu SPP jeszcze zanim Bernard w ogóle się dowiedział o istnieniu tego stera. Jedyne co powstrzymywało autora softu to było ryzyko nazbyt częstego odstawiania się kotła pracującego z aktywnym tłem. Ale nie wiem wszystkiego - w końcu jestem tylko użytkownikiem. To wywołujemy do tablicy zainteresowanych. Bernard - napisz z pełną odpowiedzialnością że tło jest Twoim pomysłem i będzie po sprawie. Oficjalnie walnę skruchę i przyznam że bez Ciebie SPP byłoby słabsze niż jest teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano proste - masz rację. Ja mam informację że tło miało zostać wprowadzone do softu SPP jeszcze zanim Bernard w ogóle się dowiedział o istnieniu tego stera. Jedyne co powstrzymywało autora softu to było ryzyko nazbyt częstego odstawiania się kotła pracującego z aktywnym tłem. Ale nie wiem wszystkiego - w końcu jestem tylko użytkownikiem. To wywołujemy do tablicy zainteresowanych. Bernard - napisz z pełną odpowiedzialnością że tło jest Twoim pomysłem i będzie po sprawie. Oficjalnie walnę skruchę i przyznam że bez Ciebie SPP byłoby słabsze niż jest teraz.

I o to mi chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
...,ża jak tak dalej pójdzie to od nikogo jej już nie dostaniesz jak tylko się na tobie wszyscy poznają.

Sorrki,a "wszyscy " o których raczysz pisać to sami wasi "klakierzy" o kilku nickach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam do ludzi nie przywiązuje.

 

No i w pizdu dwie strony wypadały. Pytacie co jest w patencie?, ekm, jest tam kila rzeczy...

Chcecie to się bawcie w wyszukiwanie dat. Nie interesuje mnie nie co Berdnard kombinował i kiedy to robił. Drugiego SPP na rynku raczej nie znajdziecie, a to znaczy że nie było od kogo zwalić. Nie szperam ludziom po warsztatach, nie wyraziłem zainteresowania poznania wszelkich Berdnardowych ciekawostek po uprzednim spisaniu papiera.

I to z całym szacunkiem dla wiedzy Berdnarda, natomiast poprzedni post to w sumie strzałka w stronę Verba, bo widzę że lubi działać w imieniu Berd, a myślę że nie ze wszystkim ma racje i w sumie nie mam pojęcia jakie są jego "zasługi" w temacie. Niech chłopaki nie przeczą że się inspirują, VERB też miał na testach SPP ale szybko oddał. Z resztą, Berd. tu trafi to pewnie swoje napisze (choć osobiście to nie mam się co spodziewać bo jak by nie patrzeć są w innych łaskach)

 

Nie żryjcie się bo to nie ma sensu,

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...