Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik SPP


czp01

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
BET dostał nową szatę graficzną - czytelną chociaż lekko żartobliwą w swojej wymowie, generalnie mnie się podoba. Myślę że po części do takiej zmiany Boleckiego zmotywowały działania pewnej uznanej firmy. W każdym razie - dla mnie spoko.

 

Można?? można...swoją drogą nawet fajna... Tylko wiesz... ten jeden napis mnie razi :D ale pal sześć nie będę czepiał sie detali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BET dostał nową szatę graficzną - czytelną chociaż lekko żartobliwą w swojej wymowie, generalnie mnie się podoba. Myślę że po części do takiej zmiany Boleckiego zmotywowały działania pewnej uznanej firmy. W każdym razie - dla mnie spoko.

 

Fajnie to wygląda. Widzę, że nawet z opcją personalizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostrzegam żadnych, bo żadnego nie używam. No może jest jedno podobieństwo - marketing szeptany :D szkoda że odwołania do misiaczka zabrakło, po tej małej aferze...

Ale kibicuję, aby Włodek zrobił neta a Bolecki dokończyl SPP+BET ze strefami i pompkami.

A i pyatnie, czemu Sekom jest na kociołku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można?? można...

A czego nie można było?. Z napisem wal śmiało, chętnie się dowiem co masz na myśli

 

 

 

A co tam na plakacie robi Kobra? Nawiązanie do pierwowzoru?

 

Jeśli mowa o produkcie Elektro- Miz'u to nie ma z nim nic wspólnego.

 

Ja nie dostrzegam żadnych, bo żadnego nie używam. No może jest jedno podobieństwo - marketing szeptany :D szkoda że odwołania do misiaczka zabrakło, po tej małej aferze...

Ale kibicuję, aby Włodek zrobił neta a Bolecki dokończyl SPP+BET ze strefami i pompkami.

A i pyatnie, czemu Sekom jest na kociołku?

 

Czy marketing szeptany?. Nie wiem, nikt nie dostał ani grosza "lub innych czasopism" za to żeby tutaj cokolwiek pocisnąć. Z resztą piszesz podobieństwo, więc nawet jeśli to jakoś od ogólnie panującej normy nie odbiega. Inna sprawa to to że co niektórzy szukają i będą szukać drugiego dna więc zawsze będzie że ktoś coś.

Zwróć też uwagę jak wypłynął SPP- w zasadzie przez userów którzy zaczeli go porównywać i o tym pisać, bo to że HANDLARZ Jarek go umieścił w przeglądzie to jakoś nie namieszało, był bo był. Na pewno nie ma też zabaw w stylu jaki ster kupić i nagle 10 postów z nowych kont (taka magia funkcjonuje w pytaniach o piec np). Albo bezsensownego podbijania tematu będącego w agonii.

Nie w mojej naturze jest pociskanie, ale jak patrze na to forum to tak lekko mówiąc- jest tylko kilka "słusznych spraw" i koniec. Ciekawe czemu z SPR11 i MCI nie ma takich cyrków?

 

Z odwołaniem do miśka to przemilczę ;)

 

Włodkowy net to Włodkowy net, nie jest moim zadaniem wychodzić przed ich szereg, jakieś plany ma- pewnie zapytać możesz.

 

Czemu Sekom na kotle?, bo uznałem że tak będzie dobrze. W zasadzie opisałem to tutaj TUTAJ

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej echelon aferze mówisz? O tej, kiedy to pewna bardzo poważna firma zachowała się nieco chyba jednak zbyt nerwowo? Reprezentujący ją prawnik nazwał schemat kotłowni powszechnie stosowany, wypracowany wieloletnią praktyką inżynierską i umieszczany w prawie każdym rozwinięciu projektu CO węglowego " utworem " i przypisał tejże firmie prawa autorskie do tego " utworu " chociaż w wielu kotłowniach ten " utwór " funkcjonował na wiele lat przed rozpoczęciem przez tą poważną firmę działalności. W starych podręcznikach można ten " utwór " znaleźć, jak się komuś poszukać chce. Takie - abecadło instalatora. Ala ma kota itd. Gdybym był złośliwy, napisałbym że mądrzejszy uznał przepychanki za bezsens i postanowił ustąpić. A już zarzut że użyta została literka " e " przed nazwą - to doprawdy się w ocenie nie mieści. No a dlaczego Sekom - to pewnie Bolecki wie. Mnie pasuje - ten właśnie kocioł u mnie stoi i pracuje z SPP. Czyli jak Martinos napisał - mam opcję z personalizacją. I jeszcze o szeptanym marketingu - że zacytuję klasyka, znacznie tutaj więcej " Szeptów i krzyków " na temat innych produktów. SPP mam i używam. Czasem na priv ktoś zapyta, czy warto. Pytam - czego oczekuje. Jak uważam, że SPP spełni jego oczekiwania - polecam. Jak wiem, że nie ma szans - odradzam niepotrzebny wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje napisałem wcześniej, ale powtórzę.

Tak, uważam,że graficznie było to podobne, tak zgadzam się,że kilka rzeczy można było poprawić.

W zasadzie zgadzałem sie tutaj z MIQ...

Tak, nie dziwię się,że ktoś chciał bronić swojego, dziwię się tylko histerycznej reakcji, bo można było normalnie zadzwonić i porozmawiać.

 

Kilka rzeczy mnie także rozbawiło, jak ta literka e... ale generalnie sie nie dziwię.

 

Jak napisał Berdnard początki są trudne.

Polska to taki dziwny kraj, gdzie ciężko usłyszeć słowo pochwały, jak coś kumuś wychodzi...

Najlepiej jak ktoś patrzy z boku i zrywa boki, czy wytyka palcem a sam za wiele zrobić nie potrafi.

 

 

Sprawę zamknąłbym stwierdzeniem Piotra "ale na chwile obecną strona jest inna i OK. "

Uznajmy to za dobry, nowy początek. Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe cuduj Kobra... zerżeli stronę na żywca i cześć, zresztą pisałem o tym dużo wcześniej.. jakby zaprzągnać dobrego informatyka to po kodach zródłowych można spokojnie dojść... ale na chwile obecną strona jest inna i OK.

 

Weź już przestań bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Jak dobry musi być ten informatyk? żeby sobie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "pokaż źródło strony" i wsadzić do porównywarki? Baw się dobrze przy porównywaniu, dla ułatwienia dodam ci że zmieniła się tylko grafika, kod ten sam.

 

 

Styl grafiki fajny, będę musiał pomyśleć nad dostosowaniem do niej otoczenia

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź już przestań bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Jak dobry musi być ten informatyk? żeby sobie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "pokaż źródło strony" i wsadzić do porównywarki? Baw się dobrze przy porównywaniu, dla ułatwienia dodam ci że zmieniła się tylko grafika, kod ten sam.

 

 

Styl grafiki fajny, będę musiał pomyśleć nad dostosowaniem do niej otoczenia

 

O czym??? że na żywca zerznełeś stronę z E-S i tyle, kto był, widział i swoje zdanie ma...Zrobiło CI się ciepło koło pióra to na szybko musiałeś coś robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czytam i patrzę i jedyne odwołanie z tego obrazka to nie do sterownika a do użytkownika mi się nasunęło czyli kobra64:yes:

 

ciekawe czy rzeczony również w okularkach pomyka czy to żarcik taki tylko :p

 

trzymam kciuki za rozwój

nie sądziłem że z głupiego schematu można zrobić taką aferę

ktoś ma niedobór spory czegoś chyba???

ten wygląda dużo lepiej- Brawo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...