Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Okna PAGEN - opinie użytkowników


Recommended Posts

Jesteśmy na etapie wyboru okien do domu, po zapoznaniu się z ofertą różnych firm, na placu boju zostały DRUTEX, OKNO-POL i właśnie PAGEN.

Z tych trzech najsłabiej wygląda wg mnie DRUTEX, w salonie bałem się otwierać ich okna bo wydawało mi się że zaraz się rozlecą - nie wiem, może w salonie w którym byłem, okna były mocno wyeksploatowane.

 

W każdym razie, najlepiej sprawa wygląda w PAGEN, dlatego to nasz wybór na tą chwilę.

Szukam jednak opinii na temat tych okien, najchętniej jakby ktoś z Was co ma te okna, coś napisał od siebie.

Z góry dziękuję za każdą opinie.

Edytowane przez krakus73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na etapie wyboru okien do domu, po zapoznaniu się z ofertą różnych firm, na placu boju zostały DRUTEX, OKNO-POL i właśnie PAGEN.

 

O OKNO-POL-u też słyszałem dobre opinie:) Jaki produkt konkretny porównywałeś tych firm? Porównaj konkretne ich parametry (szczelność, energooszczędność, dodatkowe potrzebne funkcje, jakość wykonania) - to o produkcie. Najważniejszy jest jednak montaż, spytaj jak to robią, niech podadzą jakieś adresy, telefony Klientów, którym wykonywali usługi. Sprawdź w sieci jakie mają opinie. A na końcu porównaj co za daną cenę uzyskasz w jednej lub drugiej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, to już porównałem, stąd po selekcji w zasadzie został mi Pagen i ewentualnie Okno-Pol

Parametry okien w zasadzie takie same, to co nas interesuje z dodatków też. Cenowo lepiej się prezentuje na tą chwilę Pagen, gwarancję też dają lepszą niż Okno-Pol. I tyle na ten moment co mogłem sam sprawdzić, dlatego szukam kogoś kto już ma ich okna.

 

W sumie dobry pomysł z tym żeby ich spytać o adresy klientów.

Montaż w Pagenie robią ludzie zatrudnieni w Pagenie, natomiast z Okno-Pol firma zewnętrzna z autoryzacją, ale w przypadku reklamacji wszystko idzie przez Okno-Pol (nie trzeba się użerać z inną firmą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 3 weeks później...

Wybraliśmy PAGEN, montaż był w grudniu 2013. Zgłaszaliśmy jedną reklamację dotyczącą drzwi balkonowych, serwis bardzo sprawnie się pojawił i usunął usterkę. Jeszcze przed wylewkami zgłosiłem też fakt że mi dostawała się woda pod drzwiami balkonowymi, też szybko przyjechali, sprawdzili - okazało się że problem leżał po naszej stronie, ale mimo to uzyskaliśmy pomoc.

Teraz po prawie 1,5 roku jedynie do czego możemy się przyczepić, to do wspomnianych drzwi balkonowych, które są dość mocno eksploatowane. Mamy zwierzaki w domu, które "kręcą się" tam i z powrotem, w efekcie tego lekko poluzowała się klamka i przez zimę drzwi trochę opadły, mam jednak nadzieję że uda mi się to wyregulować.

 

Reasumując, na tą chwilę polecam wybór okien tej firmy. Przyzwoita jakość w przystępnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie dwa dość ostre, negatywne wpisy forumowiczów tomason80 i TRUBADUR. Oboje zarejestrowali się tylko po to żeby umieścić te wpisy. Ja rozumiem, konkurencja na rynku jest duża, ale czy Wy naprawdę macie nas tutaj za idiotów?? Widać Pagen jest dla Waszych firm mocną konkurencją skoro tak bardzo się "staracie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 2 months później...
Mam zamontowane okna z MODEROWANO poza regulacją nic złego się z nimi nie działo. Moja siostra i brat też kupowali okna w tej firmie w późniejszym czasie i są z nich zadowoleni . Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum. Dodatkowo pkt 5.2.3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

U mnie też wygrywa PAGEN, dziś dostałem nową ofertę pod nazwą "Zimą ceny tniemy - wiosną montujemy" [kasa dziś, okna za 3 miesiące].

Wybrałem profil Blu 82 MD, okna mają od 0.71 do 0.79. Jedyne do czego można się przyczepić to ekipa od montażu :bash:.

Kto u Was montował? Ekipa z Pagena czy podwykonawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam,

Temat trochę stary, ale czy mógłby się ktoś podzielić opinią na temat firmy i produktu po latach użytkowania?

Jestem na etapie wyboru okien i chciałbym poznać opinię na temat PAGEN. Mają całkiem przystępne ceny w ofercie dla mnie, więc się zastanawiam.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...