Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Okna PAGEN - opinie użytkowników


Recommended Posts

Pagen - nie kupujcie nic z tej firmy. Zakupiliśmy 12 okien do domu w tym jedno duże HST. Okna przyszły w fatalnym stanie, obite, porysowane, z ubitymi klamkami i co ciekawe - brudne w środku, między szybami, paprochy normalnie. Cały montaż był do poprawy. Potem serwis nie potrafi ich ustawić po czym zrzuca winę na klienta który rzekomo nie umie zamykać okien i żąda pieniędzy dodatkowych, nie uznając reklamacji. Śmiechu warte. Idźcie do jakieś większej firmy, tutaj firma zarządzana przez typowego "polaczka" - byle się dorobić, nie dogadacie się z nimi. Nie mam zdjęć montażu niestety ale nie to był taki roller coaster, że człowiek łapał się za głowę co oni tam wyrabiają... Podrzucam kilka fotek z samych okien.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimś pozwem zbiorowym w kierunku tej firmy proszę o kontakt na prv.

02f.jpg06k.jpg[ATTACH=CONFIG]428515[/ATTACH]01g.jpg01d.jpg

01c.jpg

Edytowane przez milaone
dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są zdjęcia makro uszkodzeń wielkości główki od szpilki... Sprawny serwisant załatwi temat w godzinę.

A te "paprochy" to chyba nie między szybami ale między szybą a uszczelką. Chwilka roboty i po sprawie. Takie rzeczy się zdarzają i nie jest to żaden dramat.

 

Oczywiście pod warunkiem, że producent uznaje swoje błędy i naprawia je w rozsądnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są zdjęcia makro uszkodzeń wielkości główki od szpilki... Sprawny serwisant załatwi temat w godzinę.

A te "paprochy" to chyba nie między szybami ale między szybą a uszczelką. Chwilka roboty i po sprawie. Takie rzeczy się zdarzają i nie jest to żaden dramat.

 

Oczywiście pod warunkiem, że producent uznaje swoje błędy i naprawia je w rozsądnym czasie.

 

tak jak pisze przedmówca zdjęcia w skali makro sprawny serwisant załatwi to w mig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagen - nie kupujcie nic z tej firmy. Zakupiliśmy 12 okien do domu w tym jedno duże HST. Okna przyszły w fatalnym stanie, obite, porysowane, z ubitymi klamkami i co ciekawe - brudne w środku, między szybami, paprochy normalnie. Cały montaż był do poprawy. Potem serwis nie potrafi ich ustawić po czym zrzuca winę na klienta który rzekomo nie umie zamykać okien i żąda pieniędzy dodatkowych, nie uznając reklamacji. Śmiechu warte. Idźcie do jakieś większej firmy, tutaj firma zarządzana przez typowego "polaczka" - byle się dorobić, nie dogadacie się z nimi. Nie mam zdjęć montażu niestety ale nie to był taki roller coaster, że człowiek łapał się za głowę co oni tam wyrabiają... Podrzucam kilka fotek z samych okien.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimś pozwem zbiorowym w kierunku tej firmy proszę o kontakt na prv.

[ATTACH=CONFIG]428513[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]428514[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]428515[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]428516[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]428517[/ATTACH]

 

i nie zapominajcie okna to jest produkt budowlany na nie laboratoryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nigdy więcej okien z firmy pagen, począwszy od pani z jednych z oddziałów, osoba nie kompetentna, wprowadza świadomie klienta w błąd, byle wypchać co im zalega, do druga sprawa monterzy- ludzie z łapanki, nie są to pracownicy firmy pagen a jedynie podwykonawcy, najmądrzejsi na świecie, oni wszystko wiedzą jak i co się robi, po źle zamontowanym oknie- pierwszym drugim trzecim oraz parapetach, nagle cisza już nie są tacy wylewni. Po przyjeździe na poprawkę próbują wcisnąć klientowi że to jego wina że okno nie ma poziomu ani pionu a parapet ma spadek do okna ! Gdy nie potrafią wyregulować okna stwierdzają że tak jest prawidłowo i musi zostać. Dziękuję za taką opinię, przyjeżdża serwis z gnojnika, również stwierdzają ze do otwarcia klamki użycie dwóch rąk jest rzeczą normalną, przekazują sprawę do dyrekcji która stwierdza że nie widzą problemu. NIGDY WIECEJ OKIEN Z PAGEN !!! Lepiej dołożyć parę zł i spać spokojnie, np z [moderowano] Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Przecież to są zdjęcia makro uszkodzeń wielkości główki od szpilki... Sprawny serwisant załatwi temat w godzinę.

A te "paprochy" to chyba nie między szybami ale między szybą a uszczelką. Chwilka roboty i po sprawie. Takie rzeczy się zdarzają i nie jest to żaden dramat.

 

Jak się zdarza to nie dramat ale tutaj każde okno tak wyglądało, w każdym wartowałoby zdjąć szyby i przeczyścić w środku.

Klamka z dziurą też się zdarza? Ja miałam takie 4 sztuki. Oczywiście nie zostały wymienione. Zakupiłam okno HST za 13 tyś i pół ramy było w piance montażowej po czym Pan zaspreyował ramę i miejsce to jest widoczne, inne w dotyku a do tego nie wiem jak to pomalowanie będzie się trzymać teraz. Ja nie wiem jak to się teraz robi okna ale ja 10 lat temu wstawiałam okna w bloku które dzisiaj wyglądają lepiej niż te z Pagen. Moja opinia jest taka, że nikomu bym tej firmy nie poleciła, głownie ze względu na fatalny montaż i zły serwis a także na podejście do klienta oraz swoich produktów których nie szanują ani w transporcie ani w montażu. Państwo zrobią z tą informacją co uznają za stosowne. Jest tylu innych producentów.

 

IMG_5376.jpg

Edytowane przez milaone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Pagen - nie kupujcie nic z tej firmy. Zakupiliśmy 12 okien do domu w tym jedno duże HST. Okna przyszły w fatalnym stanie, obite, porysowane, z ubitymi klamkami i co ciekawe - brudne w środku, między szybami, paprochy normalnie. Cały montaż był do poprawy. Potem serwis nie potrafi ich ustawić po czym zrzuca winę na klienta który rzekomo nie umie zamykać okien i żąda pieniędzy dodatkowych, nie uznając reklamacji. Śmiechu warte. Idźcie do jakieś większej firmy, tutaj firma zarządzana przez typowego "polaczka" - byle się dorobić, nie dogadacie się z nimi. Nie mam zdjęć montażu niestety ale nie to był taki roller coaster, że człowiek łapał się za głowę co oni tam wyrabiają... Podrzucam kilka fotek z samych okien.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimś pozwem zbiorowym w kierunku tej firmy proszę o kontakt na prv.

]

 

Niestety i ja miałam tę wątpliwą przyjemność zakupu okien firmy PAGEN. Żałuję tego zakupu bardzo. Na 11 okien 3 miały wadę fabryczną a okno balkonowe było demontowane i montowane jeszcze raz i przy ponownym montażu zostało dość mocno porysowane. Złożyliśmy reklamację w sierpniu 2018 . W październiku 2018 odbyły się oględziny i zakwalifikowano nam do wymiany 3 okna z wadą fabryczną a porysowane balkonowe odrzucono. Na tym działania firmy Pagen się skończyły. Bujam się z tą reklamacją już prawie rok. Oddałam sprawę do kancelarii prawnej bo już nie mam siły do tej firemki. Szczerze odradzam zakup w Pagenie. Cała ta ciągnąca się sprawa kosztuje mnie sporo nerwów. Nie warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...