Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Żarówki, żarówki!


perm

Recommended Posts

Otóż (nie zaczyna się od otóż) zakupiłem swego czasu w Castoramie 4 żarówki. Oszczędne. Droższe od zwykłych 3 razy czyli po 6 zeta. Żarówka pierwsza przepaliła się po miesiącu. Na szczęście miałem paragon więc pojechałem reklamować. Zdziwiona pani zwróciła bez problemu 6 zł. Po kolejnych 2 miesiącach zepsuła się następna. Pojechałem rekalmować. Pani musiała juz skonsultować się z kierownikiem ale 6 zł zwróciła. Po pół roku zepsuły sie kolejne dwie. Paragon był, zabezpieczony w szufladzie więc pojechałem reklamować. Pojawił sie problem bo do zwrotu tym razem pani zażądała opakowania. Nie miałem go oczywiście więc zdecydowałem się zareklamować niezgodność towaru z umowa. Po konsultacjach na wysokim szczeblu dostałem jednak zwrot pieniędzy. Zakupiłem kolejne cztery żarówki energooszczędne po cenie słusznej. Paragon zachowałem. Wygląda na to że ze względu na kiepską jakość takich żarówek mam do końca życia zabezpieczone dostawy nowych na miejsce przepalonych. Jest jednak jakiś plus żarówek energooszczędnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby reklamować przepaloną żarówkę. Kupowało się nową i tyle. Te z przymusu kupowane, niby energooszczędne jednak już takie tanie nie są. Producenci nabijają sobie kabzy korzystając z głupoty eurokratów a ja nie mam zamiaru bezkrytycznie na to patrzeć. Jest 2 letnia gwarancja? Jest! Żarówki za darmo do końca życia :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby reklamować przepaloną żarówkę. Kupowało się nową i tyle. Te z przymusu kupowane, niby energooszczędne jednak już takie tanie nie są. Producenci nabijają sobie kabzy korzystając z głupoty eurokratów a ja nie mam zamiaru bezkrytycznie na to patrzeć. Jest 2 letnia gwarancja? Jest! Żarówki za darmo do końca życia :).

 

Fajnie, aleś jeszcze mlody i Ci się chce. A co z resztą ludków?

Ja Ciebie powiem, że kupiłem dwa razy takie cudo. I od dawna u mnie to już nie gości. I nigdy więcej nie będzie.

Teraz kupuję znicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

No mi się nie chciało latać z tymi żarówkami ich reklamować, a mogłam. Też mi się przepaliły po kilku miesiącach. Po prostu kupiłam droższe, tym razem przez internet, w Perfektmarket, i one już działają dość długo, chyba z półtorej roku będzie.

Ale pomysł świetny, jak mi się znów przepalą, to tym razem nie odpuszczę.

W końcu co z tego, że tanie, skoro jest gwarancja i producent pisze, że ileś tam godzin będą działać, to mają działać. Więc albo niech poprawią jakość albo niech nie piszą bzdur, tylko prawdę.

Może wszyscy powinniśmy zacząć tak robić, to się nauczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...