Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Asia dziękuje za zainteresowanie. Wkleję zdjęcia jak tylko będę mogła.Dziecko mam chore i nie wiem czy uda mi się dojechać w weekend na budowę. Ja też właśnie dmucham na zimne ale w pewnych przypadkach i tak nie upilnowałam fachowców.Musiałabym być z nimi non stop na budowie, zeby mieć na wszystko oko.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Noi to super... jeśli byłby ktoś zainteresowany to tkaniny pochodzą ze sklepu KOmfort - tego z dywanami ;) a dwie ostatnie to LM

 

większośc w paski

 

szare

 

014.JPG

 

015.JPG

 

jest też beżowe, ale nie żołte.

 

017.JPG

 

019.JPG

 

021.JPG

 

następne pasiaki ;)

 

025.JPG

 

daje metke by zobaczyć szerokość i nazwe - dla chętnych ;)

024.JPG

 

next - ta jest bardziej przezroczysta.

 

027.JPG

 

następna... długo nad nią stałam :)

 

033.JPG

 

następne.... te mają srebrne niteczki, ale te są z tych droższych... po ok 150 - 200 zł m2

 

041.JPG

 

044.JPG

 

046.JPG

 

i LM

 

050.JPG

 

051.JPG

 

oraz

 

054.JPG

 

056.JPG

 

wszystkie są w miare jasne, kolorystycznie bez szaleństw, jak było zasugerowane ;) ceny różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla siebie kupiłabym coś jak ta z ósmego zdjęcia :)

 

Podobne "ala" roletki ma Haft z Kalisza. Nie wiem, czy czasem nie mają swojego sklepu internetowego, warto sprawdzić. Są tanie i ładnie wyglądają, o ile dobrze pamiętam to mieli kilka kolorów.

 

Haft z Kalisza ma stronkę internetową, ale niestety roletek nie znalazłam. A szkoda, bo póki nie znalazłam materiału na rzymską mogłyby być i te :)

 

Prośba o poradę - lepsze są żabki czy agrafki?

Polecacie karnisze tradycyjne o przekroju koła czy te kanciaste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało powtórzę moje pytanie - może jednak ktoś coś doradzi ...

 

Jak myślicie - czy dobrym pomysłem jest zrobienie "zasłonki - panela" z podkładek filcowych mocno ażurowych połączonych np. metalowymi haczykami. Powstałby wtedy włsnie taki ażurowy panel. Chciałabym i boję się ... Czy to będzie fajnie wyglądać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niezmiennie już od paru miesięcy poszukuję materiału w pasy - pionowe - ale na szerokość 300 cm.

Ciężko z nimi - jak już coś jest, np. w Eurofiranach znalazłam piękną ale cena powyżej 100PLN - a mi potrzeba 7m... 1000 zł za sam materiał, a gdzie uszycie...

gdyby ktokolwiek widział...

Edytowane przez butterfly
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niezmiennie już od paru miesięcy poszukuję materiału w pasy - pionowe - ale na szerokość 300 cm.

Ciężko z nimi - jak już coś jest, np. w Eurofiranach znalazłam piękną ale cena powyżej 100PLN - a mi potrzeba 7m... 1000 zł za sam materiał, a gdzie uszycie...

gdyby ktokolwiek widział...

 

Podaj mi proszę jaki to materiał a ja zobaczę co da się zrobić. Jak nazywa się ta tkanina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png
Napisał
butterfly
http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png

A ja niezmiennie już od paru miesięcy poszukuję materiału w pasy - pionowe - ale na szerokość 300 cm.

Ciężko z nimi - jak już coś jest, np. w Eurofiranach znalazłam piękną ale cena powyżej 100PLN - a mi potrzeba 7m... 1000 zł za sam materiał, a gdzie uszycie...

gdyby ktokolwiek widział...

 

 

 

Podaj mi proszę jaki to materiał a ja zobaczę co da się zrobić. Jak nazywa się ta tkanina.

 

rudykoy8
, a żebym to ja wiedziała
:confused:

Miała pasy szersze i węższe, z tej serii były w kolorze szarym, zielonym, brazowym.

na tych pasach - nie wiem czy węższych czy szerszych - ornamenty, troche w stylu glamour.

Po prostu jak zobaczyłam cenę to mina mi zrzędła i od razu wiedziałam że nie ma co na nią ostrzuc pazurów...

JAk będę przy okazji to podejdę i wysle ci priv - moze tak byc?

tylko to może byc za jakies moze 2 tyg dopiero

 

W każdym bądź razie dzieki za zainteresowanie problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dylemat związany z zakupem karnisza do okna o łącznej szerokości 370 cm. Zastanawiam się, czy zainwestować w karnisze, które tu są polecane, np. taki:

http://www.laura-styl.pl/karnisze/karnisz-aspen-ga-aka-max-19-19mm-chrom-mat/2303

czy wystarczy taki z Allegro:

http://allegro.pl/karnisze-metal-podwojne-karnisz-19-19-mm-400-cm-i1450811250.html

Różnicę w cenie widać od razu, a wiadomo, że etapie urządzania się każdy grosz się liczy. Czy faktycznie różnica między nimi jest aż tak odczuwalna w użytkowaniu? To moje pierwsze mieszkanie i w ogóle nie mam doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...