Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Gdy oglądam zdjęcia to wiele rzeczy mi się bardzo podoba ale kiedy staję przed wyborem zasłon do własnego salonu to mam pustkę w głowie.Narożnik utrzmany w kolorystyce szaro-czerwonej nieco zawęża pole manewru. Ale ta czerwień jest poprostu fantastyczna. Czerwone zasłony na przelotkach? Może ktoś coś podpowie???

Obraz 001.jpg

Obraz 002.jpg

Obraz 003.jpg

Obraz 004.jpg

Obraz 005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chyba że zmienię poduchy na szare i dam zasłony w czerwieni???

zgadzam się, że szare zasłony będa wyglądały lepiej, ale to nie znaczy, że szary musi być totalnie szarym. możesz mieć je z czerwonym akcentem (lamówka czy pasek czerwieni gdzieś u dołu).

na twoim miejscu rzuciłabym na kanapę kilka szarych i szaro-czerwonych jaśków... ta czerwień jest ładna, ale okropnie bije po oczach (puste wnętrze potęguje to odczucie). strasznie agresywna się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello wszystkim

już sobie szczęśliwie mieszkamy, ale firan żadnych nadal nie mamy :p

no i chciałabym tu Wasza pomoc uzyskać

w projekcie gość nam zapodał taki fajny wzór i już wszędzie szukałam i lipa

i dodałam kawałek kuchni z oknem tym właśnie

dodam, że na parapecie pod oknem mam już oregano, miętę, bazylię, kolendrę, szczypiorek itp w doniczkach,

więc nie mogę do samego dołu firan poprowadzić

kuchnia29072011717.jpg

proba_ACCamera_4_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gdy oglądam zdjęcia to wiele rzeczy mi się bardzo podoba ale kiedy staję przed wyborem zasłon do własnego salonu to mam pustkę w głowie.Narożnik utrzmany w kolorystyce szaro-czerwonej nieco zawęża pole manewru. Ale ta czerwień jest poprostu fantastyczna. Czerwone zasłony na przelotkach? Może ktoś coś podpowie???

 

 

wg mnie czerwone wygladalyby switnie!!

raczej w takim salonie nie odpoczniesz bo bedzie bardzo energetyczny ale w koncu to nie sypialnia :) tam ma byc mdlo :)

ja jestem fanem konkretnych kolorow i ostro glosuje za czerwienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello wszystkim

już sobie szczęśliwie mieszkamy, ale firan żadnych nadal nie mamy :p

no i chciałabym tu Wasza pomoc uzyskać

w projekcie gość nam zapodał taki fajny wzór i już wszędzie szukałam i lipa

i dodałam kawałek kuchni z oknem tym właśnie

dodam, że na parapecie pod oknem mam już oregano, miętę, bazylię, kolendrę, szczypiorek itp w doniczkach,

więc nie mogę do samego dołu firan poprowadzić

 

strzel sobie delikatna woalowa roletke :) bedzie pieknie wygladac :)

rolety%252520011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...ja od dłuższego mam problem z dekoracją okna...mam zawieszone firanki , bo mieszkam na parterze i sąsiedzi zaglądają w okna, ale nie mogę na nie patrzeć...:( proszę pomóżcie i dajcie mi jakieś propozycje ...będę bardzo wdzięczna...

 

hmm wnioskuje ze skoro parter to musi byc firanka na cale okno - nie wchodza w gre jakies krotkie opcje /mieszkalam cale zycie na parterze wiec wiem co czujesz/

moze zrob sobie panele!!

moze cos w tym stylu ?? /oczywiscie w twojej kolorystyce!!/

0171aedc91d7f641.jpg

 

65111bc7e45fd835.jpg

 

oczywiscie panele krotkie - do parapetu a boki dlugie na przelotkach :) /a musisz zaslaniac okna ?? znaczy zaslonki maja byc tylko dekoracyjne czy maja pelnic funkcje zaslonek ?? teraz zaslon nie widze wiec ja bym dala tylko jako dekoracje!!/

 

takie dlugie prosciutkie tez bylyby piekne ...

przel1.jpg

 

albo makarony zamiast firanki ale one troche za bardzo "przeswituja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea dzięki za szybką odpowiedź :) zasłonek nie musi być bo w oknach są rolety , ale powiem Ci , że ta ostatnia fotka bardzo mi sie podoba. Myślałam o tym ,żeby wrzucić same długie proste firanki, albo upinane po bokach, bo mam w sumie jeden karnisz na tym oknie...ale ta wersja z zasłonami podoba mi się i jeszcze w brązie :)Nie za lubię żadnych falbanek i wymyślnych wywijańców. A co myślisz o takich jak na focie?czy to raczej do dużych salonów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alutka55

Firanka jest ładna, ale ja bym ja do ziemi przedłużyła. tak tylko eksponujesz średnio estetyczny grzejnik. może dodaj zasłony - widzę ze raczej proste linie u ciebie (kanciasta kanapa) więc postawilabym na coś niezbyt zdobnego.

no chyba ze w ogóle chcesz się firany pozbyć... hmmm... panele mi do salonów nie pasują. kojarzą się raczej z pokojem nastolatka lub biurem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea dzięki za szybką odpowiedź :) zasłonek nie musi być bo w oknach są rolety , ale powiem Ci , że ta ostatnia fotka bardzo mi sie podoba. Myślałam o tym ,żeby wrzucić same długie proste firanki, albo upinane po bokach, bo mam w sumie jeden karnisz na tym oknie...ale ta wersja z zasłonami podoba mi się i jeszcze w brązie :)Nie za lubię żadnych falbanek i wymyślnych wywijańców. A co myślisz o takich jak na focie?czy to raczej do dużych salonów?

 

to ladnie wyglada na oknie balkonowym - do ziemi ... ale tak jak radzi dus - woalowa dobrze namarszczona firana do ziemi bylaby tam bardzo na miejscu !! i do tego zaslonki :)

 

jak masz miejsce nad karniszem to mozesz nawet dolozyc dwa mniejsze karnisze bardziej wysuniete od twojego i na nich powiesic zaslonki na przelotkach ... opcja mysle bardzo ciekawa!!

Asia ostatnio wkleila takie zdjecie - mysle ze to cos dla ciebie!! i firanka i zaslonka a do tego dwupoziomowy karnisz :)

http://images46.fotosik.pl/905/4b4827506defc6cemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś niestety pozbyć się nie mogę całkowicie firan bo mieszkam na parterze:/ ale rozważam propozycję długiego prostego woalu i być może te zasłonki po bokach...kurcze wkurza mnie to moje okno , jak dla mnie jest za duże w tym pokoju ( 3 m ), ale możliwe , że jak coś ładnego na nim wymyślę z Waszą pomocą to nie będę go tak przeklinała :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka w takim pomieszczeniu aż grzechem jest eksponować grzejnik...widzę że to był celowy zabieg w końcu ściana z oknem ma ciemny kolor. Ja postawiłabym na karnisz od brzegu do brzegu z maskowaniem, proste nieupinane zasłony na bokach + firanka np na zakładce flamandzkiej (tak samo zasłony).

 

Mea bez obrazy ale te panele które pokazywałaś są straszne i nie mówię tu tylko o deseniu materiału ale i o modelu tej dekoracji :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...