Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

widziałam niedawno przejazdem w jednym z domów w oknie super pliskę zaciąganą od dołu, ale wykonaną z tkaniny podobnej do firanki, tzn. białej, prześwitującej, z delikatnym wzorkiem. No i stąd moje pytanie, bo owszem znalazłam na Allegro plisy zaciągane od dołu ale z tkanin typowo roletowych, a mnie chodzi o taką "firankową" - pomóżcie, jeśli możecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Gdzie można kupić takie firanki, strasznie mi się podobają, a nigdzie nie ma :( Widziałam też takie z czarną wstążką, chyba jeszcze ładniejsze, ale też nic....

 

Z góry dziękuję ;-)

Kupiłam je w sklepie internetowym http://www.modnefirany.pl/index.php?products=product&prod_id=261

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widziałam niedawno przejazdem w jednym z domów w oknie super pliskę zaciąganą od dołu, ale wykonaną z tkaniny podobnej do firanki, tzn. białej, prześwitującej, z delikatnym wzorkiem. No i stąd moje pytanie, bo owszem znalazłam na Allegro plisy zaciągane od dołu ale z tkanin typowo roletowych, a mnie chodzi o taką "firankową" - pomóżcie, jeśli możecie...

 

Jest dostępny do tego specjalny mechanizm, to znaczy na ramę okienną nakleja się prowadnice aluminiowe do tego specjalne pręty z magnesem które jeżdżą po tych prowadnicach . Materiał można zsuwać z dołu do góry i na odwrót.

roletymagn01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie wszyscy :)

Poszukuje do swojego salony zasłon w pasy w stylu skandynawskim, szwedzkim. Maja to być pasy, takie jak na tej poduszce pod linkiem:

http://www.arteego.pl/produkty/poduszki/poduszka_home_sweet_home,p1803427695

 

Może widzieliście coś podobnego, albo przypadkiem wpadnie Wam w ręce, dajcie proszę znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sd***gn

Jest dostępny do tego specjalny mechanizm, to znaczy na ramę okienną nakleja się prowadnice aluminiowe do tego specjalne pręty z magnesem które jeżdżą po tych prowadnicach . Materiał można zsuwać z dołu do góry i na odwrót

Gdzie takie rolety można kupić lub zamóic, jak to zaciągane od dołu? MOżna gdzieś znaleźć dokładneijszy opis ?

Edytowane przez Anna Broc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...