Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dodam, że: Płytki na podłodze są w rozmiarze 60x60 więc nie jest aż tak gęsto, okna to białe plastiki, za oknem mam chodnik (mieszkanie w bloku), jest to parter, po prawej stronie będzie stała ława plus czarna kanapa albo jeśli zabraknie funduszy to wybierzemy stół i krzesła ;)

 

Wkrótce wstawię realną fotkę- czekam na AGD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandryta hehe, blat jest prawie do końca okna, projekt projektem a wyszło troszkę inaczej, niestety kupiłam za małe mieszkanko;), kuchnia z jadalnią wyszła tylko dlatego, że zlikwidowaliśmy jeden pokój. Co do ławy- mąż ma zamiar blat kuchenny zrobić sam z czarnych płyt kamiennych i myslałam że ława też mogłaby być z płyt a wykończenie np. jak AGD i uchwyty w szafkach- srebrny mat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, podoba mi się. Może wiecie gdzie można takie zamówić albo ktoś z Was jest w stanie uszyć takie pod wymiar mojego okna? :D

Fototapeta za plexi jest czarno-biała a nie kolorowa jak na zdjęciu. Czy też dać "obramówkę" w innym kolorze? Jak to się mocuje, bo na zdjęciu zamocowane jest to do ściany, czy się mylę?

Dzięki Sd**gn. Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny

postanowiłam się wziąć za firanki i zasłonki. ma być prosto, bez jakiś dziwnych upięć, wszystko ma się układać w delikatną fale.

jutro wybieram się do sklepu z tkaninami i chciałabym zapytać o ile więcej tkaniny powinnam kupić żeby wszystko wyszło ładnie :)

 

trochę tu wiadomości jest, nie mogę znaleźć informacji ile tego naddatku potrzeba :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...