Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wtrącam się :) W salonie mam 4 okna, dwa mniejsze, jedno wielkie z łukiem i jedno balkonowe. Na dwóch mniejszych będą właśnie rolety rzymskie, okno z łukiem ma upięte zasłony na przelotkach, podobnie będzie z balkonowym. Jakoś do rolety na balkonowym nie umiem się przekonać.

 

to ja żądam zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewczyny za pomoc. Już wiem, będzie roleta rzymska w mniejszym oknie i zasłony z tego samego materiału w oknie balkonowym.

 

Mam tylko pytanie. Czy jest możliwe zamontowanie rolety rzymskiej w tej wnęce od góry? Chodzi mi o to, że okno jest dzielone, więc chyba innego wyjścia nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :-)

gdzie kupiłaś te "zaczepy" na zasłony? jak one się fachowo nazywają i czy są drogie :-)?

 

Nie mam pojęcia jak się nazywają zaczepy na zasłony ;) A kupione w Castoramie za cenę standardową. Nie pamiętam już ile, ale kilkanaście do 20zł za 1. Powinny być w każdym sklepie budowlano-remontowym na stoisku z elementami do karniszy (zwykle kupuję na części).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne masz zaslony,ale najbardziej podobal mi sie kontrast pomiedzy listwa przypodlogowa a kolorem sciany-moje klimaty...

A tak na marginesie czy ktos z Was posiada shuttersy?

Ja sie uparlam w salonie miec tak do polowy okna-sa na 4,5m wysokie,druga polowe jakos pokombinuje z refleksolami-bardzo jasny salon-inaczej nie da sie nic ogladac.

W Usa wiele osob ma shuterrsy i tam sa popularne jak u nas zaluzje,tu nigdzie na zywo nie widzialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możłiwość zamontowania jest,ale widzę teraz inny problem. Jeśli będziesz chciała okno otowrzyć, np do mycia, będziesz musiała każdorazowo zdejmować roletę, bo ona podniesiona maksymalnie zabiera trochę miejsca. Jeśli się mylę, to przepraszam.

 

Jaksie faktycznie, nie pomyśłąąłm o tym :confused:

 

I tak samo będzie problem z otwieraniem tych okien, a ja gorąca dziewczyna jestem i na pewno w lato będę chciała je otwierać ;)

 

A już miałam nadzieję, że idealne rozwiązanie zostało znalezione??!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za off topic.

 

ane3ka1 odwiedziłam Twoją Paprotkową galerię i jestem zachwycona!

Przepięknie tam u Was.

Oczywiście wielkie gratulacje z powodu Kruszynki!

Firanki na przelotkach super! Prosto, a przy tym elegancko i świetnie pasują do wnętrza.

 

Aniu, dziękuję bardzo.

Zasłona niebawem znajdzie nowe miejsce, ponieważ chciałam zamówić resztę w postaci rolet i drugiej zasłony na okno balkonowe, a firma w której szyłam obecne zasłony mnie "wyrolowała". Zamówiłam coś co było na stronie internetowej po czym okazało się, że nie ma materiału. Lubię takie sytuacje. Dlatego, żeby w jednym pokoju był komplet zamówiłam zasłony i rolety z nieco innego materiału a te wywędrują do innego pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaksie faktycznie, nie pomyśłąąłm o tym :confused:

 

I tak samo będzie problem z otwieraniem tych okien, a ja gorąca dziewczyna jestem i na pewno w lato będę chciała je otwierać ;)

 

A już miałam nadzieję, że idealne rozwiązanie zostało znalezione??!!!

 

 

 

Możesz mechanizmy do rolet zaczepić na skrzydle okiennym na specjalnych uchwytach, tyle że roleta jest wtedy na szybie i nie każdemu to rozwiązanie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane mam pytanie

 

czy któraś z was widziała na żywo tę firanę.

 

Na obrazku wygląda wspaniale ale nie wiem jak w rzeczywistości, bo jak mówią zdjęcie wszystko przyjmie

http://www.haft.com.pl/Portals/3/ProductImages/Firanki%20i%20zasłonki/27051.jpg

 

albo ta

http://www.haft.com.pl/Portals/3/ProductImages/Firanki%20i%20zasłonki/30035.jpg

 

http://www.haft.com.pl/Portals/3/ProductImages/Firanki%20i%20zasłonki/4591.jpg

 

te firany są z Haftu Kalisz

Edytowane przez ba-sia3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...