Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja w kuchni od 3 miesiecy użytkuję plisy też firmy JackMeister i szczerze polecam. Rozważam zakup plis do małego pokoju na górze i jak tylko się zdecyduję to na pewno tez będą tej samej firmy.

 

A ja polecam plisy firmy Deco-sun. Użytkujemy je sami od roku, a poza tym mamy mnóstwo zadowolonych klientów u których je montowaliśmy.

Na ich stronie internetowej podane są firmy z każdego województwa z którymi współpracują, ponieważ sami nie prowadzą sprzedaży detalicznej.

Bardzo dobra jakość i ogromny wybór kolorystyczny. Na zdjęciach u żytkownika PLEBUS właśnie są te plisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AsiaMariusz jaki to rodzaj tkaniny i jaki rodzaj plissy?

 

typowa tkanina poliestrowa, odbijająca promienie słoneczne, takie plisy pierze się w płynie do tkanin syntetycznych i po wypłukaniu należy plisę złożyć i pozostawić

na 24 godziny aby się nie rozplisowała. W ofercie kolorystycznej jest ok 120 kolorów.

Przy doborze koloru tkaniny należy mieć na uwadze fakt, że inaczej plisa wygląda w katalogu a inaczej jak przyłożymy ją do okna. Światło w oknie rozjaśnia zazwyczaj tkaninę o jeden ton. Te plisy na zdjęciu są podnoszone i opuszczane od góry i dołu. Tkanina ta ma wieczorem kolor bordo, a w dzień wygląda na czerwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, nie są do końca wykonane starannie. Rolety jeszcze jako tako, chociaż w jednej nie jest do końca równo jest przycięty materiał i na oknie jest taki "banan". Gorzej z zasłonami, ale dwa dni prasowania trochę pomogły. Miałam na tym oknie zasłony ze Stylus.pl i były znacznie ładniej i staranniej wykonane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominąwszy fakt, że miałam w Stylusie zamówione zasłony i chciałam domówić do nich rolety, ale... i tu następuje długa historia. W skrócie mieli na stronie materiał, którego już nie było, bo puścili zamówienie poza internetem, to generalnie zasłony, które otrzymałam ze Stylusa były nieporównywalnie ładniej wykonane do Dekorii. Być może przez to na te patrzę teraz tak krzywo.

W Dekorii jak uszyli tak spakowali, materiał nie nadaje się na zasłony, niestarannie uszyte, a zasłony zamówione na dł. 265cm są o 5cm krótsze. Nie chodzi o pieniądze, ale zamawiałam tak, żeby były równo do podłogi, a wyszły trochę za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominąwszy fakt, że miałam w Stylusie zamówione zasłony i chciałam domówić do nich rolety, ale... i tu następuje długa historia. W skrócie mieli na stronie materiał, którego już nie było, bo puścili zamówienie poza internetem, to generalnie zasłony, które otrzymałam ze Stylusa były nieporównywalnie ładniej wykonane do Dekorii. Być może przez to na te patrzę teraz tak krzywo.

W Dekorii jak uszyli tak spakowali, materiał nie nadaje się na zasłony, niestarannie uszyte, a zasłony zamówione na dł. 265cm są o 5cm krótsze. Nie chodzi o pieniądze, ale zamawiałam tak, żeby były równo do podłogi, a wyszły trochę za krótkie.

 

Dlatego może trochę drożej, ale warto zamówić sobie dekoratora do domu i jak jest coś nie tak to zawsze można żądać poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego może trochę drożej, ale warto zamówić sobie dekoratora do domu i jak jest coś nie tak to zawsze można żądać poprawki.

A mnie się wydaje, że wystarczy aby firmy, w których zamawia się coś, co i tak swoje kosztuje, były uczciwe. Żeby przykładowo zasłony zamówione na długość 265cm miały długość 265cm a nie 260. Czy naprawdę uczciwość w dzisiejszych czasach kosztuje dodatkowe pieniądze? Nie wiem, może ja jestem z innego świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani - stoję własnie przed dylematem w kwestii listew na firankę. otóż mam jeden nieszczęsny narożnik - nie wiem czy ładniej będzie zastosować luk czy jednak kat prosty. moglybyscie pokazać mi jak to wyglada u was? tj narożnik prosty i z łukiem (kupiłam takie powszechnie marketowo oferowane, chyba gardinii)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...