Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

te dwie

 

024.JPG

 

030.JPG

 

podstawiłam krzesło by widać było w jakim kolorze będzie stół w jadalni...

 

Jedna jest mdła do obrzydzenia ;) ale w sztucznym świetle wzorek zaczyna fajknie połyskiwać... to ta pierwsza...

 

A druga jest idealnie w kolorze ścian... a tylko paseczki ją wyróżniają... wieczorem wydaje się z lekka ciemnieć :)

 

i co?

 

dodam, że drugie zdjęcie jest zrobione bez lampy, ale przy halogenie...

Edytowane przez nitubaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski wydaje mi się że są nawet w zbliżonym odcieniu co krzesło, więc jeśli ta jak mówisz do kompletu dojdzie stół w tym samym kolorze to te paski pięknie powinny wyeksponować materiał i nie pozwolić mu całkowicie zlać się ze ścianą.... więc 100% paski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo czyli jutro pojade zamówić materiał :)

 

Pytanko jeszcze mam techniczne. Ile materiału sie zostawia na przelotki? bo tam jakaś tasma jeszcze... bo chce dołem tez zrobić szerokie obszycie, takie na 10-12 cm. I to się obszywa chyba na 3razy... więc jak chce na 250 cm to ile mam doliczyc na te przelotki i obszycia? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Asia chyba ostatnio mocno zarobiona jest... bo miała mi pokazać swój pomysł na karnisze.. i nic czekam dalej :) ja natomiast dochodze do przekonania, że zrobię karnisze tylko tam gdzie sa zasłony. W oknach i tak będa rolety rzymskie, więc tam karnisz zbędny... raczej ;) tu było takie jedno zdjęcie własnie z takim pomysłem... i wyglądało fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za paskami. Będą choć trochę kontrastowały ze ścianą. druga tkanina będzię się zlewała z całością , a dobrze by było gdyby okna stanowiły odrębny element. Co do Twoich karniszy?

nie za bardzo widzę zasłony po bokach wykuszu bo ściany są tam krótkie. Między oknami wykuszowymi też odpada bo są złamania. Natomiast okno balkonowo tarasowe mogłoby być z zasłaonką nawiązującą oczywiście do rolet.

Rozumiem że chcesz tam rolety rzymskie? Czy na dekoringu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach mam 3 zasłony: na początku wykusza, a łaczeniu wykusza z balkonem i na końcu balkonu. To tak roboczo. W oknach wykusza rolety rzymskie z jakiegoś woalu czy czegoś podobnego, a w oknie balkonowym firanka z tego samego materiału..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach mam 3 zasłony: na początku wykusza, a łaczeniu wykusza z balkonem i na końcu balkonu. To tak roboczo. W oknach wykusza rolety rzymskie z jakiegoś woalu czy czegoś podobnego, a w oknie balkonowym firanka z tego samego materiału..

 

Mam podobny wykusz. nie za bardzo sobie mogę wyobrazić połączenie prawej części wykusza z balkonem . Tam masz skos ściany i prosto ścianę do balkonu. Połączysz to jednym karniszem? Co do woalu na rolety - chyba go odradzam. Lepiej znaleźć materiał podobny, może mocniejszy. Przy nawlekaniu patyczków można bardzo łatwo go zaciągnąć. Może jakaś fajna markizeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...