Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziekuję:) i proszę

to zbliżenie

 

http://i53.tinypic.com/2q8c1sg.jpg

a tak wyglądają w świetle dziennym

http://i54.tinypic.com/29c1gdx.jpg

 

 

Witam.

Z czego wykonane są te rolety. Poszukuje takich ,aby w dzień przepuszczały światło a jednocześnie w nocy zasłaniały co jest w środku. A często te przepuszczające światło nie zdają egzaminu w nocy właśnie. Czy te rolety sa takie? Bo na zdjęciaqch tak wygląda :) Nie mam jeszcze ogrodzenia i potrzebuje sie osłonić w nocy szczególnie. Planowałam własnie rolety z Dekorii wiec dobrze by było wiedziec jakiego materiału szukać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję:) i proszę

to zbliżenie

 

http://i53.tinypic.com/2q8c1sg.jpg

a tak wyglądają w świetle dziennym

http://i54.tinypic.com/29c1gdx.jpg

 

Bardzo mi się te parapety podobają, marzyłam zawsze o takich, ale pewnie jak bym takie miała to cały czas na parapecie bym siedziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasie, ja mam pytanie do Ciebie co do rolet z dekorii- jak wysoko je montowałaś nad wnęką? zalecane 30 cm czy niżej też da radę, bo u mnie tylko 20cm wygląda z nad okna i nie wiem wiem czy roleta na tej wysokości nie będzie przeszkadzać w otwieraniu okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam na wszystko

 

co do przepuszczania to z dworu raczej nie widać - co najwyżej świecącą żarówkę ale postaci ani mebli nie

 

skład 75%bawełna 25%poliester

 

nad oknami mam 25cm plus jakieś 3cm do samego skrzydła - spokojnie się otwiera i myślę, że i 5 cm niżej też by się otwierało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hejka!

Dotychczas byłam "podglądaczem". Dzisiaj chciałabym się pochwalić efektem pracy mojej i Joasi.

AsiaMariusz przeprowadziła w minioną sobotę warsztaty, które duuużo mi pomogły, nawet jeśli chodzi o opanowanie mojej maszyny :wave:

ASIU WIELKIE DZIEKI!!!

nie wiem czy uda mi się załączyć zdjęcia (bedę to robić pierwszy raz :))

Okna?authkey=Gv1sRgCNOLo5_i_6S4tAE#

Edytowane przez JaKas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasie, ładnie wyszły te Twoje rolety z Dekorii. Mnie niestety razi to, że dół nie ma żadnego obciążnika, choćby w postaci takiej listwy jak w poszczególnych kanalikach. Myślę, że to by rozwiązało problem "bananów", które niestety u mnie są mocno widoczne.

Ładna ta tkanina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

potrzebuje Waszej pomocy bo sama juz mam niezły metlik.

Wymarzyłam sobie zasłonki na przelotkach do salonu.

na zdjeciu ponizej dokładne wymiary - tam gdzie planuje je powiesic

 

salon.jpg

 

 

Na poczatku myślałam, żeby dac te zasłnki na cała szerokość tych scian - ale to bez sensu - przeciez to nie sciany maja byc dekorowane a okna.

 

Mam juz zakupiony materiał o szer 140cm

 

DSCN0265.JPG

 

Kiepskie zdjecia ale pani pozwoliła mi sfotografowac tylko na ekranie komputera - jeszcze nie mam go w domu

 

do sedna - kombinowałam jakie tu szerokości gotowej zasłonki powiesic aby wszedzie było mniej wiecej jednakowo i aby niepotrzebnie nie ciac materiału

 

Przyjełam, że zeby ładnie przelotki sie układały to musze dac 2 x szerokosci materiał plus 50 cm

 

z tego wyszło, że po lewej i po prawej stronie okien - po 105 cm - dac jedna szerokośc materiału plus 50 to daje 190 cm. Będę musiała tu doszyc połowe szerokości

 

A moze dac tylko jedną szerokośc i wtedy na gotowo będą wisieć "ścislej" - jest w ogóle takie słowo?

 

Czy ktos może mi pomóc co sensownego wymyśleć

Edytowane przez butterfly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziewczyny na pewno to pytanie było zadawane tysiąc razy, ale ja nie mogę znaleźć na nie odp (a spieszy mi się strasznie)

Jakie fi karniszy do salonu? czy te 16 fi to nie są takie cienkie rureczki, które zaraz zaczną się wyginać? karnisze mają być długości 2m podwójny i 2.20 pojedynczy, firanki raczej woalowe, a zasłony len/bawełna.

Z góry wielkie dzięki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...