Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Podczytuję Was czasami, dzisiaj piszę ;-)

 

Jestem świeżo po zakupie roelt rzymskich w Dekori. Zamówiłam Duo II te z zasłonką i firanką. Wszystko w porządku, ta zasłonkowa rewelacyjna, zaciemnia i przepuszcza światło w nocy wygląda super z zewnątrz, a w dzień wewnątrz. Niestety ta firankowa to prosty woal, nie bardzo mi się to podoba napewno zmienię ją w niedługim czasie. Od zewnątrz widać te taśmy na których sznurek jest przewleczony (pionowe) , ponieważ jest to gładki woal nie prezentuje się to dobrze..... Ale pomimo to jestem z nich zadowolona. A tą firankową uszyję sobie drugą z jakiegoś materiału wzorzystego i z tymi szprosami poprzecznymi żeby tej taśmy nie wszywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Od razu proszę Was o pomoc...... Okno w sypialni ma 180 wnęka. Jakiej długości karnisz kupić? Ma być dwubiegowy , na jednym roletka firankowa a na drugim zasłony z jakiegoś bardzo eleganckiego grubszego materiału w kolorze brąz z turkusem. Do radźcie jaką długość karnisz powinnam kupić i czy jakiś materiał na te zasłonki możecie polecić ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie forumowiczki /wnioskuje ze tu wiekszosc jest pan !!/

 

potrzebuje kilka informacji na temat kolek w zaslonkach ... jak sie robi te przelotki ?? kupilam kolka ale nie wiem czy bede potrafila tak ladnie sama to zrobic ... no i jaki powinien byc rozstaw pomiedzy przelotkami zeby to mialo wlasciwy efekt ??

 

poza tym szukam inspiracji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie forumowiczki /wnioskuje ze tu wiekszosc jest pan !!/

 

potrzebuje kilka informacji na temat kolek w zaslonkach ... jak sie robi te przelotki ?? kupilam kolka ale nie wiem czy bede potrafila tak ladnie sama to zrobic ... no i jaki powinien byc rozstaw pomiedzy przelotkami zeby to mialo wlasciwy efekt ??

 

poza tym szukam inspiracji ...

 

 

tu masz cały instruktaż ;)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?152760-Jak-stworzy%C4%87-w%C5%82asn%C4%85-dekoracj%C4%99-okienn%C4%85-i-nie-tylko..../page5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zakupiłam rolety-plisy z firmy vidella i szczerze polecam!

Pół roku temu kupiłam na sprawdzenie do kuchni, a w tym tygodniu sypialnia zmieniła wystrój okien.

Montaż w 10 min. Podstawową ich zaletą jest to, że można je otwierać od dołu oraz od góry. To dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ mieszkanie znajduje się na parterze - mogę zasłonić dolną część okna i nadal mieć jasno w pomieszczeniu. Poza ceną i łatwością montażu plusem jest możliwość ich uprania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zakupiłam rolety-plisy z firmy vidella i szczerze polecam!

Pół roku temu kupiłam na sprawdzenie do kuchni, a w tym tygodniu sypialnia zmieniła wystrój okien.

Montaż w 10 min. Podstawową ich zaletą jest to, że można je otwierać od dołu oraz od góry. To dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ mieszkanie znajduje się na parterze - mogę zasłonić dolną część okna i nadal mieć jasno w pomieszczeniu. Poza ceną i łatwością montażu plusem jest możliwość ich uprania.

 

typowa reklama, temat plis był tutaj poruszany wiele razy.

Ja się nie chwalę ale użuwam plisy prawie 2 lata a firm produkujących je jest bardzo dużo i właściwie każdą można polecić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowa reklama, temat plis był tutaj poruszany wiele razy.

Ja się nie chwalę ale użuwam plisy prawie 2 lata a firm produkujących je jest bardzo dużo i właściwie każdą można polecić

pozdrawiam

Nie reklamuję, tylko polecam. Porostu jestem zadowolona, że mam nowy fajny wygląd okien w sypialni. Akurat u nas nie ma zbyt wielkiego wyboru, takie roletki zobaczyłam pierwszy raz pół roku temu. Od tamtej pory nie widziałam innej firmy, która miałaby gotowe pliski (inne robią tylko na wymiar).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zamiast zasłon coś w tym stylu? Do tego roleta rzymska nie zaciemniająca, czyli z cieniutkiego, lub jakaś fajna prosta firanka

 

http://firana.eu/galeria/dekoracje_okna/images/0SC04278.JPG

 

http://firana.eu/galeria/dekoracje_okna/images/0SC04276.JPG

 

http://firana.eu/galeria/dekoracje_okna/images/0SC04277.JPG

 

czy ktos wie gdzie mozna takie zaslonki kupic ?? albo chociaz material ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja proszę o informację :)

poszukuję rolety na okno do łazienki. Ale takiej zasuwanej od góry i dołu, żebym mogła mieć zasłoniętą górę albo dół albo nic albo całość. Szukam na allegro, ale nie wiem, jak to nazwać... help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, ja nie wiem, o czym myślę. Widziałam tu na forum kiedyś i u kogoś. najważniejsze, że można było je zasłonić od góry albo od dołu, co jest szczególnie istotne w łazience... Nie mam pojęcia ani z czego to było ani jak się nazywało :(

 

Obejrzałam w necie. PLISY to jest to :)

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...