Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Jak widzę, co te zdolne koleżanki wyprawiają z maszyną ... to mam stracha tam wchodzić :(.

Ale dzięki, podczytam sobie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aniula_bl jestem za wersją 2 lub 3, ale nie całkowicie zasłaniającą te piękne okna. Mam nadzieję, że nie musisz (i nie lubisz) zasłaniać całych okien?

 

Acha, te szerokie to są okna, czy drzwi?

 

wersja 2 lub 3 to mówisz o kolejności wyświetlania, czy o numerze zdjęcia na dole rysunku?

to są okna balkonowe i jakoś tak mówię o nich, że to po prostu okna

te makarony to mój Luby wymyślił, że się będzie najwygodniej przemknąć na ogród (mnie się też wcale nie widzą - nawet na całej długości okna)

a mnie się coś czuje, że Wam się podoba łagodna wersja lejących firan, podobnie jak na projekcie architekta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No tak, teraz spojrzałam na nr zdjęć. Chodziło mi o kolejność wyświetlania, czyli 2 i 3, a wg numerów na zdjęciach, to 1 (chyba najbardziej) i 3.

Myślę, że firanki dobierzesz do wystroju całego wnętrza, mebli, stylu, ale ja nadal będę za tym, żeby nie zasłaniać za bardzo okien/drzwi:) Sama też mam duże okno + drzwi tarasowe i nadal nie ma przy nich nawet karniszy:) Tylko moja babcia patrzy na mnie niby pytająco, niby stwierdzająco..."a firan to nie będziesz miała, acha...":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to wątek o dekoracjach okien, a żaluzje za takowe uważam, proszę o pomoc. Szukam takich żaluzji, jak na załączonym obrazku, przeszukałam forum i google i allegro i nic. Nie wiem jaką one mogą mieć nazwę, nie wiem z czego są wykonane. Chodzi o to, że one dają efekt weneckiego lustra, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

 

http://images39.fotosik.pl/1273/736e1a13ed9a9070m.jpg' alt='736e1a13ed9a9070m.jpg'>

Edytowane przez Izuuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie mozecie polecic jakis sklep lub sprzedawce w neciku ktory maja dobrej jakosci makarony najlepiej zdobione miejscowo koralikami.

Szukalam stacjonarnie ale jest z tym u mnie w miescie problem albo nie ma (tlumaczenie to sie tak placze) tak jest faktycznie? Albo marketowy jakiej takie cieniutkie.

 

Ja kupowałam tu:

http://allegro.pl/firanki-firany-makarony-koraliki-cieniowane-2-5x3m-i2069371186.html

 

Mam te z zielonym i z pomarańczowym

Co do plątania się to jest z tym tak,że jak ściągniesz z okna i ładnie złożysz i zwiążesz w paru miejscach to się plątac nie będą,a jak je złozysz bez związania to będą poplatane strasznie,wiem coś o tym bo tak zrobiłam ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam tu:

http://allegro.pl/firanki-firany-makarony-koraliki-cieniowane-2-5x3m-i2069371186.html

 

Mam te z zielonym i z pomarańczowym

Co do plątania się to jest z tym tak,że jak ściągniesz z okna i ładnie złożysz i zwiążesz w paru miejscach to się plątac nie będą,a jak je złozysz bez związania to będą poplatane strasznie,wiem coś o tym bo tak zrobiłam ;)))

 

dziekuje za namiar i wskazuwki co do uzytkowania

i poprosze o wiecej :) bo akurat calych bialych lub przeplatanych czernia lub szaroscia u tego sprzedawcy nie zauwazylam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to wątek o dekoracjach okien, a żaluzje za takowe uważam, proszę o pomoc. Szukam takich żaluzji, jak na załączonym obrazku, przeszukałam forum i google i allegro i nic. Nie wiem jaką one mogą mieć nazwę, nie wiem z czego są wykonane. Chodzi o to, że one dają efekt weneckiego lustra, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

 

<a href=http://images39.fotosik.pl/1273/736e1a13ed9a9070m.jpg' alt='736e1a13ed9a9070m.jpg'>

To sa zaluzje 50 mm na wysoki polysk, idenstyczny efekt jest przy drewnianych 50 mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]97778[/ATTACH]

 

witam

to firanki mamy do odnowionego pokoju telewizyjnego ,dodają uroku i świetnie przepuszczają światło dnia

pozdrawiam

 

Przepraszam za szczerość, ale to według mnie nadaje się do tematu i kiczu. Tylko dziada z babą brakuje. Ktoś miał fantazję i wykorzystal kilka pomysłów w jednym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio krzyknelam "wow" a potem się okazało 871 zł /mb

zabrakło mi słów by wyrazić dezaprobate i na szczęście nie przekalkulowalam ile ten pomysł mógłby mnie kosztować (po co się dołowac)

 

 

ooo to faktycznie :o

 

u mnie znacząco mniejsza cena, ale jak się pomysli ile to zasłon + bieżnik na stół + poszewki na poduszki to za sam materiał tysiak wypada i nawet nie wiadomo kiedy :o

 

A chcę koniecznie zmienić wystrój na wiosenny. Na jesieni był fiolet, obecnie jest czerwień która powisi gdzieś do marca, ale potem aż się prosi o limonkę ;)

 

Ma ktoś jakiś fajny limonkowy materiał? :confused:

 

 

 

ps. musztardowy tez przyjmę z otwartymi ramionami :D:D zastanawiałam się nad turkusem, takim mocnym, ciemnym.... ale nie mam jeszcze odwagi - nie wiem czy będzie pasował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...