Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ane3ka1 - wyleczyłam się z Dekorii :(

Pewnie okna na dłużej nie będą mały firanek.

Czas zbierać kasę na rolety :)

 

ojaka - jak powiesisz, to pokaż proszę.

 

Witajcie,

Szukając pomysłu na dekorację okien trafiłam na to forum i okazało się ono kopalnią pomysłów :) które bardzo mi pomogły :)

Widzę, że ostatnio intensywnie pojawił się wątek rolet z Dekorii, wprawdzie był już wcześniej poruszany i były też zdjęcia z Waszych wnętrz to wypowiedzi nie były mocno negatywne. Więcej oglądając zdjęcia ane3ka1 utwierdziłam się, że pomysł zakupu rolet od nich nie jest zły. No i zamówiłam. Szkoda, że te opinie i zdjęcia pojawiły się dopiero teraz czyli jw 'po ptokach'. Ponieważ u ojaka jeszcze nie wiszą to podzielę się swoimi uwagami i zdjęciami. Może to komuś pomoże.

Więc od początku ;) najpierw 'próbnie' zamówiłam roletę do pokoju syna, wybrałam duo. Okazało się że nie jest najgorzej (za tą cenę oczywiście), główna wada to brak możliwości wyboruy mechanizmu koralikowego. Aha i jak któraś z dziewczyn pisała - przepraszam nie pamiętam która - rzeczywiście widać sznurki przez woal, ale mam ją trochę podciągniętą więc nie przeszkadza tak mocno. Dalej zamówiłam rolety do kuchni i salonu. Pewnie gdybym zrobiła to póżniej przeczytałabym uwagi ane3ka1 i się wstrzymała, a tak już są i na razie być musza bo wiadomo kasa, kasa i jeszcze raz kasa na wykonczenie domku .... Mam tylko nadzieję, że po praniu się mocno nie zniekształcą. Zasadniczo jeśli roleta jest > 140 cm to dół jest bardziej krzywy (jedna roleta ma różnicę na 1,5 cm na krawędziach), a druty mają tendencję do wyginania. No i też nie trzymają zamówionej długości :( Ogólnie jeśli ktoś się mocno nie przygląda to nie jest żle ;) ale szału też nie ma :(

Odstąpić od umowy przy szyciu na miarę nie można, zostaje reklamowanie, ale nie chce mi się w to bawić zwłaszcza, że już powieszone.

pokój synka

IMG_2805.JPG

 

salon

DSCN2056.JPG

DSCN2065.JPG

kuchnia

DSCN2080.JPG

DSCN2079a.jpg

 

a tu sypialnia, w której efekt końcowy bardzo się nam podoba :)

IMG_2831a.jpg

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abarma - na zdjęciach rolety wyglądają całkiem ładnie, ale jak napisałaś, jak człowiek widzi z bliska to widzi więcej.

Dzisiaj przysłano mi z Dekori próbkę woalu, którą wcześniej zamówiłam i wygląda nawet fajnie, ale chyba już się nie zdecyduję.

Zostawię temat, aż trochę kasy nazbieram :)

 

Czy w sypialni, to masz tylko kawałki firanek, czy można je rozciągnąć na całości okna?

Wygląda bardzo ładnie i elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalam o roletach- ogólnie nie jest źle, jak ktoś sie nie bedzie za bardzo przygladał;-) najlepiej wyszły te w wykuszu, tylko te wymiary...

Megana dziękuje:-) ta jasna firanka to przecieta na pół o szer.140 cm. Mam okno 150 wiec wystarczy na zasłoniecie, po prostu nie bedzie tak pofałdowana. Ale od zasłoniecia mam już zamontowaną zwykłą roletę w kasecie (nie z dekorii:-P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wcale nie tak późno :) dzięki :)

 

ojaka na zdjęciu rolety wyglądają ładnie. Jaki masz kolor, one są białe?

Ja początkowo chciałam białe, ale bałam się, że będzie widać te patyczki bo one są żółte. Przez to trochę mi nie pasuje ta w kuchni, ale biorąc pod uwagę doświadczenie ane3ka1 to pewnie w niedalekiej przyszłości czeka mnie wymiana więc teraz pomęcze się z takimi i będę zbierać kasę na lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abrama one mają kolor "kości słoniowej".

jak narazie podobają mi się,choc widać że jakoś to pierwsza klasa nie jest,ale mi cudów do szczęścia nie potrzeba. Zobaczymy w praktyce jak się będą sprawować.

Wiszą już wszystkie rolety,jeszcze zostały do powieszenia zasłony no i oczywiście poprasować wszystko trzeba. Jak tylko ogarniemy się z przeprowadzką i ze sprzątaniem to zrobią nowe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez sie bardzo podoba,o czyms podobnym mysle do swojego salonu. Inka, moglabys napisac co to za material? on jest zupelnie gladki a te poziome paski to wstawki usztywniajace od mechanizmu roletowego?

Tak material jest zupelnie gladki , a te paski to tak jaqk napisalas wstawki (tunele) na usztywnienia.

Edytowane przez Inka 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...