Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

CZeść:)

 

chciałabym uszyć sobie ekrany na okna balkonowe i do wykuszu. Wszystkie okna (potrójny balkon) i potrójny wykusz znajdują się w jednym pomieszczeniusalonie-wykusz jest w wydzielonej z salonu jadalni.

Mogłybyscie podrzucić jakieś pomysły na te ekrany? Byłabym wdzięczna za jakieś namiary na strony internetowe, zdjęcia itp. Nie wiem jak uszyć te ekrany do wykuszu, czy wszystkie jadnekowe, czym oże rónych długości.

Postaram się zrobić dzis zdjęcia i załączyć, może wtedy bedzie Wam łatwiej mi pomóc.

Z góry dziękuję za wszytkie sugestie.

 

Pozdrawiam

 

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ależ tu pięęęęęęęęęknie.

Oj będę tu zaglądać coraz częściej i zaproszę moją siostrzyczkę, bo ona właśnie będzie wykańczać domek, a że pięknie szyje, to na pewno znajdzie tu inspiracje.

A ja też wezmę się chyba za moją maszynę, bo tu takie cuda. A te szydełkowe zazdrostki- zawsze o takich marzyłam.

Osowa- jesteś chyba wróżką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 months później...
A co mozna zrobić w oknach narożnych w kuchni, dokładnie kuchnia jest wysunięta poza obrys budynku ala wykusz prostokątny i na rogach są okna. Pod oknami planuję postawić ławy ddo siedzenia i mały stolik. wymiar okien te od frontu mają szer 90 cm i prostopadłe do nich z boku 140 cm. Nieźle zagmatwałam ale nie wiem jak to opisać. Domek jest według projektu Marcel z Archetonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 weeks później...

Teraz o oknach - jak wolicie :roll: :

- klasycznie, z firankami i zasłonkami;

- firanki ale nietypowo, np. fantazyjnie udrapowane, na ciekawym karniszu;

- proste rolety albo żaluzje;

- a może gołe, zupełnie odsłonięte okna

Ja się waham pomiędzy roletami a jakimiś fajnymi firankami zawieszonymi na ładnym karniszu, ale tak, żeby nie zasłaniały całego okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu i upodobań. Ja jestem tradycjonalistą i lubię firanki łącznie z zasłonkami. Pomieszczenia wydają mi się wtedy bardziej przytulne i ciepłe. Do tego rolety przy samych oknach (aby oddzielić się po zmierzchu od oczu sąsiadów).

Obecnie jest wielu przeciwników firan i zasłon, bo uchodzą one za ciężkie (a wcale takie nie muszą być!), ja jednak wcale się nie przejmuję modą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...