Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

http://www.firany-monika.yoyo.pl/album/slides/ROLOS3.JPG

 

 

 

Firany Monika

 

Te są po prostu prześliczne. Besta a czy wiesz gdzie takie można dostać? Bom się zakochała 8)

 

Znalezione na stronie http://www.firany-monika.yoyo.pl/ :D

Sprzedaje też na allegro, ale tej firany akurat teraz nie widzę.

 

 

 

Ta firanka jest w galerii na 2 stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja mam w salonie taki nieszczęsny układ okien. Drzwi na taras są ciągle "używane", nawet w zimie, bo pies lata na okrągło. Okna są prawie pod sam sufit, nie tak jak na tym obrazku, więc ozdobne karnisze nie wchodzą w grę. Albo szyna przy suficie albo coś co sie zmieści na 10 cm ściany nad oknem. Macie jakieś pomysły? Ja zgłupiałam z tym salonem. Mam jakąś niemoc dekoratorską. Nie moge wybrać ani koloru ani czegoś w okna.

Do tej pory wisiały długie firanki plus 3 zasłony między oknami, ale mam ich troche dosyć. Obrywały się za każdym razem jak otwierało się drzwi balkonowe. U córki też jest takie nieszczęsne okno z dolepionymi drzwiami balkonowymi i niedługo (jak dojdzie tam remont) też będę musiała sie z tym zmierzyć.

 

[/img]http://img508.imageshack.us/img508/5472/oknawsaloniehi9.png

http://img508.imageshack.us/img508/oknawsaloniehi9.png/1/w640.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkie Panie zainteresowane wszystkimi aranżacjami okna, nawet tymi najbardziej zwariowanymi. Jeśli interesują kogoś rzymskie rolety, ekrany, najbardziej szalone firany i zasłony to zapraszam na kontakt pv, gdzie wszystko podpowiem i doradzę. Jeśli będzie trzeba uszyję wszystko co tylko Panie wymyślą, podpatrzą, z powierzonej tkaniny lub własnej. Zachęcam wszystkie kobiety do przejrzenia starych firan i zasłon, z których można wymyśleć cuda dodając zaledwie mały element.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Moje mieszkanie niestety jest dość blisko położone sąsiedniego bloku, tym samym chciałbym zachować trochę prywatności i nie być podglądany zbyt często:) zastanawiam się wiec co dać w oknach, najpierw myślałem o drewnianych żaluzjach w kolorze wenge (taki kolor maja moje meble), ale jakoś średnio widzę wszystkie moje okna w ciemnych żaluzjach, boje się że nawet odsłonięte będą zaciemniać mieszkanie (które jest na wschodnia stronę). Tak więc zacząłem zastanawiać się nad firankami, ale znów one szczególnie przy zapalonych światłach (wieczorem) mało zasłaniają, to może jednak zasłony plus firanki:) już sam nie wiem, może ktoś ma podobne doświadczenia :) dodam ze sofa będzie w kolorze zielonym wiec może coś z tym kolorem pokombinować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mieszkaniu mam rolety kolorystycznie dobrane do kanap.

W domu planuję zasłony - firanek nie znoszę.

Można jeszcze rolety rzymskie, bo są dośc eleganckie jak się komuś podobają ale podobno są z jakichś niezrozumiałych dla mnie kompletnie powodów drogie, choć nie wiem co to znaczy :wink: bo się nie interesowałam.

Drewniane żaluzje są bardzo ładne, ale wenge to rzeczywiście dość przytłaczająco może wyglądać, ale co się komu podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie podoba to jedno:) a to jak bedzie to wygladac to drugie a jakie bedzie mialo zastosowanie i cel trzecie:)

 

tak jak mowie problem mam taki ze sasiadow naprzeciwko dosc blisko wiec musi byc to cos co wieczorem mnie dobrze ukryje:)

 

najwygodniejsze sa zaluzje bo wystarczy przekrecic, mozna to zrobic polowicznie np wczesnym wieczorem i widziec troche swiata, ale mieszkanki mam raczej male i boje sie ze za duzo tam bedzie brazow, rolety raczej odpadaja bo moga byc albo odsloniete albo zasloniete pod tym wzgledem goruja nad nimi zaluzje,

 

moze zaslony beda wygladaly najdelikatniej no ale zeby cos zaslanialy musza byc dosc grube :/ wiec dylemat mam spory,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie podoba to jedno:) a to jak bedzie to wygladac to drugie a jakie bedzie mialo zastosowanie i cel trzecie:)

 

Zarówno zasłony jak i rolety jak i żaluzje spełnią swój cel. Teraz to już wybór między tym co Ci się podoba a co nie. Chyba dla siebie to robisz nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dla siebie:) ale wiesz drewniane zaluzje podobaja mi sie ale boje sie ze juz ni beda podobaly mi sie na wszystkich moich oknach, albo moze beda mi sie podobaly ale moje zaciemnione mieszkanko (nawet przy rozsunietych zaluzjach) nie bedzie mi sie podobalo stad dylemat:)

No ale to inni mają CI powiedzieć, że będzie Ci się podobało ? :p Czemu na wszystkich oknach musi być tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...