Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

m&k ma rację, drewniane rolety są fajne, ale wycieranieich jest tragiczne.

 

Ja w nowym domu stawiam na zasłony. Tradycyjne, sprawdzone przez lata, otulają ciepłem mieszkanie.

Wcale nie muszą być pod kolor kanap i wg mnie nie mogą być ciemne. Jeżeli nie masz w pokoju innych kolorów to możesz zawiesić jakieś neutralne w kolorze ecrue.

 

Pozdrawiam

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m&k ma rację, drewniane rolety są fajne, ale wycieranieich jest tragiczne.

 

Ja w nowym domu stawiam na zasłony. Tradycyjne, sprawdzone przez lata, otulają ciepłem mieszkanie.

Wcale nie muszą być pod kolor kanap i wg mnie nie mogą być ciemne. Jeżeli nie masz w pokoju innych kolorów to możesz zawiesić jakieś neutralne w kolorze ecrue.

 

Pozdrawiam

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kuchni mamy rolety DUO są fajne i odsłaniasz zasłaniasz jak chcesz :lol:

http://images34.fotosik.pl/402/eea4ea8214cdeba3med.jpg

 

Witam!

Bardzo fajne i praktyczne rolety. Można wiedzieć, czy DUO to nazwa firmy czy rodzaj systemu rolet?

 

DUO to rodzaj tkaniny-systemu firma która robiła nam te roletki to SUNFLEX Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś może zaproponować mi dekoracją mojego okna ? okno ma szerokość 2,5 m. Marzą mi się zasłonki albo firanki , ale nie mam pomysłu jak je upiąc na tak szerokim oknie. zalezy mi zeby okno nie było całkowicie zasłoniete. Bede wdzięczna za rady. wspomnę jeszcze że w pomieszczeniu jest jeszcze okno balkonowe.

Podaje link do zdjęcia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a99e265b6dbe9cfc.html

okno balkonowe

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23828951a48adc53.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca, oczywiscie, ze mozna w domu. Wlasnie takie zrobilam. Cena 150 zl za mb + koszt oczek sprowadzila mnie na ziemie. A robilam tak

1. zrobilam sobie dokladny szablon z papieru wg ktorego wycinalam dziurki - przy szerokosci 140 mam 8, bo niby to standard, ale teraz zrobilabym 10

2. kupilam w Leroy oczka - 29 zl za 8 sztuk - taniej jest w necie, ale nie mialam czasu czekac

3. przypielam schemat do tkaniny i wycinalam po kolei dziurki i od razu nabijalam oczka - sa samozaciskowe

 

Aha na podlozenie od gory dalam 10 cm i nie stosowalam tasmy usztywniajacej - odradzily mi ja Panie w Leroy.

 

Mam nadzieje, ze cos z tego zrozumiesz, w razie czego pytaj.

 

pozdrawiam swiatecznie

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto.onet.pl/upload/28/47/_490957_n.jpg

 

a ja poszukuję pomysłu jak wykonać takie dziurki do zasłonki chyba tylko w profesjonalnym zakladzie krawieckim ale czy nie można w domu?

 

Mam taka firanke w pokoju syna (zdjecia w dzienniku), szyla mi pani w sklepie z firanami. Prosilam zeby mi pokazala po uszyciu jak to jest zrobione, u mnie jest wszyta tasma usztywniajaca, wyciete otwory sa obszyte zeby sie nie pruly i na to sa nakladane oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie nie wiedziałam ,że takie oczka można kupić i że są samozaciskowe- teraz tylko je gdzieś poszukam w necie -u mnie w małym mieście nie ma a cena na zamówienie w zakładzie jest zbyt duża.

Witam

Ja też z małego miasta i kupowałam na allegro od użytkownika: karnisze.net.pl. Kupiłam tam również taśmę usztywniającą, do zaprasowania i wycinak dziurek. Robiłam 70 otworów i zauważyłam, że ostatnie już nie były idealne, myślę, że taki wycinak to starcza na 50-60 otworów i jest już tępy, za to dzurki są łądne i nic się nie siepie, nie pruje, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ciekawa jestem u kogo/gdzie zamawiacie firany, zasłony do swoich domów.

Znalazłam firmę Ardeko Dekoracja okien w Warszawie ciekawa jestem czy ją znacie.

Może macie kogoś godnego polecenia, kto przyjeżdza do domu, wymierza przedstawia kalkulację.

Jeśli macie kogoś takiego to chętnie skorzystam.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...