Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety nie mam pomysły jak ozdobić okno karniszem maskowym;/ chociaż bardzo chciałabym pomóc. Dla Pani która napisała wyżej, że ma 9 okien a tylko na trzech wiszą firaneczki. Proponuję, żeby zajrzała na stronę sklepu dekoria.pl, gdzie można znaleźć rolety, żaluzje i firanki, a do końca stycznia trwa tam 80% wyprzedaż, więc za marne grosze można kupić dekoracje okienne;)

 

 

CEGIEŁKO,

 

ale Asia to super zawodowa specjalistka, sama szyje przepiękne zasłony, rolety itp:)

 

Chodzi jej o to, że szyje dla klientek, a sama nie ma czasu uszyć dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niestety nie mam pomysły jak ozdobić okno karniszem maskowym;/ chociaż bardzo chciałabym pomóc. Dla Pani która napisała wyżej, że ma 9 okien a tylko na trzech wiszą firaneczki. Proponuję, żeby zajrzała na stronę sklepu dekoria.pl, gdzie można znaleźć rolety, żaluzje i firanki, a do końca stycznia trwa tam 80% wyprzedaż, więc za marne grosze można kupić dekoracje okienne;)

 

 

CEGIEŁKO,

 

ale Asia to super zawodowa specjalistka, sama szyje przepiękne zasłony, rolety itp:)

 

Chodzi jej o to, że szyje dla klientek, a sama nie ma czasu uszyć dla siebie.

 

ale jeśli wyjątkowo kupi sobie w Dekorii, odpocznie a i okienka ubierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Iwa_P - piękne okna!!!

 

 

Pozdrawiam wszystkich z noworocznymi życzeniami!!! a w rytmie i temacie owego wątku - oby nam w oknach piękne rzeczy wisiały! i co by to nie było, ma cieszyć oko właściciela! a resztę świata to już niekoniecznie :wink:

 

 

 

Serdecznie dziekuje:) Wszystkiego dobrego w 2010 rRoku:)

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz:)

Na zdjeciu moze dokladnie nie widac, ale materia ma stalowe przezroczyste tło, wezsze paski sa morelowe i szersze - makowe.

 

Z tyłu kanapy

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/1b2d64e8.jpg

 

I na obu oknach razem

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/a9ec5c97.jpg

 

I w calej dlugosci:)

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/7edb768d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa, co to za kolor ścian? Mój monitor strasznie przyciemnia i u mnie one się wydają czarne, ale przecież takie nie są, co? :-)

 

cegiełka - wyprzedaz w dekorii jest rzeczywiście fantastyczna! :-) Napaliłam się jak szczerbaty na suchary, a tam niemal wszystkie zaslony owszem, w wyprzedaży, ale ... po JEDNEJ sztuce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa, co to za kolor ścian? Mój monitor strasznie przyciemnia i u mnie one się wydają czarne, ale przecież takie nie są, co? :-)

 

cegiełka - wyprzedaz w dekorii jest rzeczywiście fantastyczna! :-) Napaliłam się jak szczerbaty na suchary, a tam niemal wszystkie zaslony owszem, w wyprzedaży, ale ... po JEDNEJ sztuce!!!

 

 

--------------------------

Saskja, to znaczy, ze Twoj monitor jednak jest w porzadku:) Sciany w tej czesci pokoju dziennego/salonu sa... czarne:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWA!!!

 

ależ Ty masz pięknie w domu....

Też przyłączam się do pytań o o kolor ścian w salonie.

 

No, ale, moja droga, wiesz, że teraz wszyscy czekają z wypiekami na zdjęcia Twojej kuchni!

 

Łazienki piękne, salon piękny, a kuchnia gdzie???

 

Bardzo proszę o zdjęcia kuchni:)

 

 

----------------------------

 

Aniu, bardzo mila jestes dla mnie:)

 

Ciagle w tej kuchni cos robie! Rzeczywiscie musze zaplanowac czas na odpoczynek i... robienie zdjec:) No bo jak dodac zdjecia z kotletami na desce?;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa dzięki za miłe słowo :wink:

Twoje wnętrze jest pewnie takie jak Ty - bardzo szczegółowo zaplanowane - i nie ważne, czy się podoba, czy nie - robi wrażenie. Ja niestety mimo, że bardzo bym chciała ciągle nie mogę ogarnąć tego codziennego bałaganu, który robi się nie wiadomo kiedy. ale cóż przy trójce dzieci, takie są uroki codzienności, jakoś to przeżyję :lol:

A i zdjęcia robisz piękne :p

Pozdrawiam i również czekam na zdjęcia kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa dzięki za miłe słowo :wink:

Twoje wnętrze jest pewnie takie jak Ty - bardzo szczegółowo zaplanowane - i nie ważne, czy się podoba, czy nie - robi wrażenie. Ja niestety mimo, że bardzo bym chciała ciągle nie mogę ogarnąć tego codziennego bałaganu, który robi się nie wiadomo kiedy. ale cóż przy trójce dzieci, takie są uroki codzienności, jakoś to przeżyję :lol:

A i zdjęcia robisz piękne :p

Pozdrawiam i również czekam na zdjęcia kuchni.

 

------------------

 

Pewnie masz racje, bo za kazdym razem urzadzajac dom w zasadzie wszystko wiem, przed przystapieniem do realizacji planu. W trakcie tylko minimalne korekty czynie. Maz daje mi wolna reke i zostawia mi decyzje. Mysle, ze ten dom nie jest moim ostatnim, bo za pare lat, gdy corka wyprowadzi sie bedzie o wiele za duzy dla mnie, meza i 2. psow:)

 

Dziekuje za mile slowa, Kasiu.

 

A co do kuchni - naprawde jest zwyczajna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobają proste zasłony w jednolitym kolorze, najlepiej nieinwazyjnym, które nie skupiają uwagi od razu na oknie. Ostatnia moja miłość to takie coś: :-)

 

http://decoratorium.blox.pl/resource/salon_5.jpg

 

ufff...... myślałam,że tylko ja mam takie zdanie na temat tego wątku. próbowałam poszukać jakichś fajnych rozwiązań, a tu sam przepych i umiłowanie cukierkowych ozdóbek...

 

Nareszcie coś co mi się spodobało. Dzięki Darcy, właśnie na coś takiego czekałam.

 

Po tylu głosach zachwytu nad tym jednym skromnym zdjęciem powinnam założyć wątek pt. "PROSTE dekoracje okienne, lambrekinom wstęp wzbroniony". :wink:

 

A serio mówiąc, powrzucam jeszcze parę inspiracji w wolnej chwili.

Gdzie coś takiego można kupić. Plissss....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://decoratorium.blox.pl/resource/salon_5.jpg

Gdzie coś takiego można kupić. Plissss....

 

Widziałam fajny materiał na te zasłony (w wielu odcieniach szarości) w warszawskim Jupiterze. Z uszyciem ich chyba nie ma problemu, chociaż nie jestem ekspertem. Wydaje mi się, że tkanina na taką dekorację przede wszystkim nie może być sztywna, aby zasłony mogły ładnie się układać i swobodnie spływać do podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem 'sznureczkow', ale poniewaz sa jeszcze na czasie, a ten melanz mi kolorystycznie odpowiadal, wiec zrobilam wyjatek:) Naleze do tych, co kompromis sobie cenia:) A co, niech chwile powisza, po czym bedzie gola szyba;)

 

Zaslony gotowe, zostaly zakupione w LM.

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/e9815252.jpg

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/b23731c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...