Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Iwa_P bardzo ladne zaslony ale prawde mowiac mnie najbardziej interesuja te sznureczki bo jak widze sa wielokolorowe a takich o kilku miesiecy szukam ... Dobra kobitko - jezeli to zdjecie z Twojego domku to napisz gdzie kupilas te sznurki :) PROSZE :lol:

 

 

-------------------------

Z mojego, z mojego:)

Kupilam w Jysk, byly jeszcze inne kolory, jak dobrze pamietam w zieleni i niebieskim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iwa_P wielkie dzieki ... ale chyba moj Jysk jest skromniej wyposazony bo czesto tam chodze i nie widzialam takich ...

dawno je kupowalas ? one sa idealne do pokoju mojego syna ...

 

i super wygladaja na Twoich oknach w polaczeniu z tymi zaslonami :)

a te zaslony kupione w Leroy Merlin to byly gotowce czy tylko material i zlecilas szycie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa_P wielkie dzieki ... ale chyba moj Jysk jest skromniej wyposazony bo czesto tam chodze i nie widzialam takich ...

dawno je kupowalas ? one sa idealne do pokoju mojego syna ...

 

i super wygladaja na Twoich oknach w polaczeniu z tymi zaslonami :)

a te zaslony kupione w Leroy Merlin to byly gotowce czy tylko material i zlecilas szycie ?

 

 

---------------------

 

Gotowe - podszyte i z kolkami:)

 

W Jysku bylam w grudniu tuz przed swietami, ale we wszystkich 3. sklepach byly. Moze przegapilas:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gotowe - podszyte i z kolkami:)

 

W Jysku bylam w grudniu tuz przed swietami, ale we wszystkich 3. sklepach byly. Moze przegapilas:(

 

 

dzieki - podjade jeszcze raz - mam bardzo blisko i moze uda mi sie upolowac :)

 

a swoja droga to zapomnialam jesczze wyrazic swoje zdanie nt zaslon czerwonych w Twoim salonie ... SA BOSKIE ... cudownie sie komponuja z ta czarna sciana ... niesamowity efekt ...

 

co do zaslaniania okien - tez bym wolala tylko zaslonki ozdobne ale mam sporo okien w salono/jadalni w dodatku z 3 stron swiata i jak ktos stoi z przodu domu to widzi na przestrzal wszystko przez salon i jadalnie az do tylnego okna tarasowego, a boczne okno wychodzi na podworko sasiadow i czesciowo na ulice wiec tez chcialam sie oslonic ... tymczaswo powiesilam firanki i zaslonki ale to nie jest to co mi sie marzylo ...

czy te pliski rzeczywiscie sa takie wygodne ? czy beda wygodne na oknach balkonowych ? (mam ich az 5 na dole) ... moze za kilka lat wymysle wreszcie cos co mnie zadowoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek. Może kogoś zainspirują. :-)

 

http://www.blisstree.com/keepingthecastle/files/2007/08/drapes.jpg

 

http://www.naturalcurtaincompany.co.uk/generated/0002/000223/v001/transform27/cache353/Window_Desk_Taupe_silk_curtains_(Custom).jpg

 

http://www.naturalcurtaincompany.co.uk/generated/0002/000220/v001/transform27/cache347/Sitting_room_-_grey_silk_curtains_%28Custom%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gotowe - podszyte i z kolkami:)

 

W Jysku bylam w grudniu tuz przed swietami, ale we wszystkich 3. sklepach byly. Moze przegapilas:(

 

 

dzieki - podjade jeszcze raz - mam bardzo blisko i moze uda mi sie upolowac :)

 

a swoja droga to zapomnialam jesczze wyrazic swoje zdanie nt zaslon czerwonych w Twoim salonie ... SA BOSKIE ... cudownie sie komponuja z ta czarna sciana ... niesamowity efekt ...

 

co do zaslaniania okien - tez bym wolala tylko zaslonki ozdobne ale mam sporo okien w salono/jadalni w dodatku z 3 stron swiata i jak ktos stoi z przodu domu to widzi na przestrzal wszystko przez salon i jadalnie az do tylnego okna tarasowego, a boczne okno wychodzi na podworko sasiadow i czesciowo na ulice wiec tez chcialam sie oslonic ... tymczaswo powiesilam firanki i zaslonki ale to nie jest to co mi sie marzylo ...

czy te pliski rzeczywiscie sa takie wygodne ? czy beda wygodne na oknach balkonowych ? (mam ich az 5 na dole) ... moze za kilka lat wymysle wreszcie cos co mnie zadowoli :)

 

 

-------------------------------

 

W wykuszu mam olbrzymie okno o wysokosci 2,20cm i zaluzje plisowane sa kapitalne. Gdy ich nie potrzebuje zjade do dolu i nikt ich nie widzi, ale niepowtarzalna zaleta jest to, ze mozesz je dowolnie ustawic, np. w miejscu gdzie nieporzadane promienie slonca przedzieraja sie do wnetrza. Nie sa tanie, ale warto naprawde je miec i miec wystruj okien taki, o jakim sie marzy:)

Ja nie mam jedynie na tym oknie ze sznurkami, bo to tarasowe okno przesuwne i techniczne nie moge jego szyb przykryc zaluzjami. Stad te zaslony z kolkami.

 

Dziekuje bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa, ja nie cierpię makaronów, ale Twoje są super. Czy ja dobrze widzę, ze to brązy i złotości? (bo ten moj monitor naprawdę przyciemnia...)

 

 

Dokladnie! Wiesz, ze ja tez nie jestem amatorka, ale te brazy i zlotosci z mojego wyboru sa, natomiast moja nastoletnia corka ma turkusowe, bo z kolei uwielbia je:)

 

 

A nie mowilam, ze jest dobry i nie przyciemnia:) J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jedwabna tafta. Piękny kolor...

 

http://www.kaushalamtech.com/ebay/hpd/images/plum-grey-faux-silk-taffeta-drapes-curtains.jpg

 

 

 

DARCY!

 

Piękna....

Widziałam w Almi Decor jedwabne zasłony, po około 1300 zł za sztukę:(

Za JEDNĄ sztukę.

 

Ja, z racji posiadania 2 kotów, 2 małych córeczek, i dużej ilości zdrowego rozsądku, poprzestanę na "zwykłej" tafcie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWA!

 

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z pozostałych części domku! :D

 

No chyba, że przegapiłam Twój wątek w Galerii... :roll: Jeśli go posiadasz, to chętnie nadrobię zaległości w oglądaniu Twoich wnętrz :D :wink:

 

 

 

------------------------

 

W galeriii nic nie publikuje. Moje zdjecia z domu sa w innych watkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno - na całej tzw. otwartej przestrzeni (salon, jadalnia) planuję długie zasłony.

 

Jakoś tak dla mnie mieszanie długości, tu krótka, tu długa - to misz- masz i chaos.

 

Robię to samo - wszędzie długie zasłony. A ponieważ salon łączy się z jadalnią, tam także daję identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając w salonie zarówno okno tarasowe jak i takie "normalne" z parapetem i grzejnikiem ponizej, dajecie wszędzie dugie firany, zasłony?

 

---------------------------

 

zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.

Dlugie sa zawsze bardziej eleganckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię pewne uporządkowanie, harmonię, pewien " spokój wizualny", ale nie wiem, czy w salonie i jadalni powieszę zasłony w tym samym kolorze.

 

Bo?

 

bo za dużo kolorów uwielbiam.......

 

biały, szary, czarny, grafitowy, fiolet.

 

 

Pocieszam się, że to nie są barwy gryzące się, wykluczające, ale w pewien sposób uzupełniające....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając w salonie zarówno okno tarasowe jak i takie "normalne" z parapetem i grzejnikiem ponizej, dajecie wszędzie dugie firany, zasłony?

 

---------------------------

 

zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.

Dlugie sa zawsze bardziej eleganckie.

 

Iwa, nie gniewaj się ale w tym przypadku owszem mebel ma znaczenie, tymbardziej, gdy stoi tuz przy oknie, ale że akurat jest taka zasada to raczej się z tym nie zgodzę. W każdym przypadku najważniejsze jest to, co klientowi się podoba, a można ewentualnie swoje zdanie dopowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.

 

Mebel? A skądże. Stylowa komódka na tle okna udekorowanego pięknymi zasłonami - miodzio. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...