Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej :D

AsiaMariusz mam do Ciebie (lub innych dziewczyn jesli sie orientujecie) pytanie:

czy w Łodzi znasz jakis fajny sklep pasmanteryjny lub jakos hurtownie?????

Już pisze o co chodzi:

kupiłam piekny materiał na zasłony/firanki i wymyśliłam do niego grafitowa lamówkę a potem jeszcze grafitowe, bo ja wiem, takie paski do podciągania chyba z czegos w stylu wstążki ok. 3cm szerokie i zwisające na calej długości zasłonki.

Ogólnie chodzi mi o efekt jaki uzyskała monah w swojej biało-czarnej łazience (monah pieknie to wyglada!!!!) -biała zasłonka z czarnymi wstązkami do podwiązywania.

O matko czy ja sie klarownie wysławiam? :oops: :oops:

I tu zonk :o Okazuje sie, że czarne lub jasnoszare lamówki itp. to ja sobie moge kupić,ale GRAFITOWE!!!! O nie, no way! :evil:

I co teraz :(

Wymysliłam wiec, ze skoro jade w przyszlym tygodniu do Łodzi 8) 8) to moze w tym zaglebiu odzieżowym jest jakis lepszy wybór i beda mieli moje grafitowe dodatki :wink: :D

Przez internet jakos tez nie bardzo moge to znaleźć, poza tym tutaj jakos nie jestem pewna koloru (wolałabym to zobaczyc na własne oczy, bo kolor kolorowi nie równy :wink: ).

Czy ktos moze cos mi podpowiedziec. Moze znacie jakies pasmanteryjny sklepy w necie?

Od razu sie przyznaje, ze ja jestem komplenty laik krawiecki, wiec zaszalałam głównie przez Was i ten wątek :wink: :lol:

Bardzo proszę o radę :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam piekny materiał na zasłony/firanki i wymyśliłam do niego grafitowa lamówkę a potem jeszcze grafitowe, bo ja wiem, takie paski do podciągania chyba z czegos w stylu wstążki ok. 3cm szerokie i zwisające na calej długości zasłonki.

Ogólnie chodzi mi o efekt jaki uzyskała monah w swojej biało-czarnej łazience (monah pieknie to wyglada!!!!) -biała zasłonka z czarnymi wstązkami do podwiązywania.

O matko czy ja sie klarownie wysławiam? :oops: :oops:

I tu zonk :o Okazuje sie, że czarne lub jasnoszare lamówki itp. to ja sobie moge kupić,ale GRAFITOWE!!!! O nie, no way! :evil:

I co teraz :(

 

 

dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba ;)

 

jak dla mnie wysławiasz się ultra klarownie :D

no... toś sobie wymyśliła mało dostępny kolor :D :D :D

znalazłam wstążkę atłasową grafit, ale o szerokości 1 cm:

http://sklep.decou.pl/wstazka-grafitowa-p-624.html?cPath=8_161_163

ale jest dokładnie tak, jak piszesz - lepiej połazić po pasmanteriach w realu i na własne oczy zobaczyć - kolory na ekranie mogą kłamać... sama się o tym wielokrotnie przekonałam, niestety.

 

ps. a do Łodzi to przypadkiem nie wybierasz się w tym celu co ja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.decorpad.com/photos/2009/02/20/2d076030a328.jpg

 

Super!!! Gdzie takie kupie??

 

Ja będę takie szyć do kuchni. Tylko nie mam pojęcia, jak te zasłony "przykleić", aby nie było widać żadnego karnisza, listwy etc.

 

JA również myślę o tego typu zasłonach i właśnie zalezałoby mi na umieszczeniu w oknie a nie na ściane.

Na rzep do ramy okiennej?- będzie przekszadzać przy otweiraniu/uchylaniu Czy do ramy skrzydła okiennego - wtedy nie ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję materiału w kolorze jasnym szarym lub srebrnym bez wzorów, miałoby to być coś jak płótno, na rolety rzymskie, możecie mi coś doradzić? szukałam już w wielu sklepach i nie mogę dostać w odpowiednim rozmiarze szerokość min 1,65 od biedy 1,6 też by mogło być

 

OOO! Też myślę o czymś jak szare płótno, tylko że szare nie jest szare tylko brudno brązowe i trochę za sztywne na dekorację okna. I też nic nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...