Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Inka 14 takich slicznosci ja bym nie uszyla...przenigdy... to sa rolety rzymskie woalowe szyte przez Naszego Mistrza w sprawach firankowych - Aske :) - wiec jesli chcesz wiedziec czy trudno sie je szylo naskrob do niej - choc pewnie dla niej to pestka :) :) :)

 

A tak wogole to korci mnie jeszcze aby wrzucic fotke moich przegenialnych sopelkow... a co tam popatrzcie sobie :) :) :)

 

http://img63.imageshack.us/img63/4092/1005565.jpg

 

A powiedzcie jak sie zachowują te sopelki w praniu ? Nie odpadają ? Baaaardzo mi sie podobają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobietki!

Od jakiegoś czasu śledzę forum w poszukiwaniu inspiracji :)

Nadszedł czas i na mnie - będę szyć zasłony na przelotkach.

Kilka stron wcześniej jest dokładny opis, którym mam zamiar się kierować.

Są jednak jeszcze inne pytania:

1. boki podszywamy po wszyciu mgiełki, tak?

2. w dolnej części zasłony też "wklejać" mgiełkę? czy wystarczy tylko górą, żeby ładnie się układała?

3. Na ile cm wykonać podwinięcie zasłony dołem?

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Przepiękne dekoracje w oknach i przepiękne wnętrza!

Widać, że świeże i nowe, ale przy tym takie ciepłe, domowe i przytulne!

A jaka lśniąca kuchnia... gdzie pochowałaś całe kuchenne zamieszanie? :)

 

Kuchni używam sporyadycznie, ze względu na to, że jest jeszcze nie skończona. Brakuje szkła na ścianie żeby jej nie pochlapać (lacobel), brakuje drewnianego blatu łączacego kuchnię z jadalnią i jednej szafki - tam gdzie widac wnękę. Używam pomieszczenia gospodarczego do gotowania, tutaj tylko korzystam ze zmywarki:) Mam nadzieję, że już niedługo, bo doczekac się nie mogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAR JEL

 

Studio kuchenne amadeusz, róg Włókniarzy a Srebrzyńskiej w Łodzi. Pan nazywa się Sławek, polecam serdecznie. Jedna z dwóch ekip, która weszła zrobiła co swoje, posprzatała i wyszła. Drugą "ekipą" była Pani Asia od firan.

Edytowane przez plebus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie miasto? A rolety w kuchni to też robota Pani Asi, śliczne, jesu już dawno żaden dom mnie tak nie zauroczył.

 

W Łodzi, juz dopisałam. Robią na terenie całego kraju, ale Pan strony internetowej nie ma. Ma wystawkę u siebie, projektuje kuchnie za darmo i mądrze doradza: gdzie umieścić jaki sprzęt kuchenny i na jakich wysokościach. Rolety to robota Pani Asi. Podobne domy są na http://www.domyzwizja.pl i zapraszam do naszego wątku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?85508-quot-Doskonały-quot-i-quot-Z-Charakterem-quot-z-pracowni&p=4359887#post4359887

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobietki!

Od jakiegoś czasu śledzę forum w poszukiwaniu inspiracji :)

Nadszedł czas i na mnie - będę szyć zasłony na przelotkach.

Kilka stron wcześniej jest dokładny opis, którym mam zamiar się kierować.

Są jednak jeszcze inne pytania:

1. boki podszywamy po wszyciu mgiełki, tak?

2. w dolnej części zasłony też "wklejać" mgiełkę? czy wystarczy tylko górą, żeby ładnie się układała?

3. Na ile cm wykonać podwinięcie zasłony dołem?

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

 

Boki podszywamy po wklejeniu mgiełki po uprzednim podwinięciu dołu zasłon ( ja podwijam na szer. 10 cm, podwójnie, żeby zawsze był zapas - tkaniny się różnie zachowują po praniu) broń boże żadnej mgiełki dołem zasłony . Mgiełka górą ma za zadanie usztywnić tkaninę i pozwolić jej dołem pięknie się ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...