Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

krakowskie Party u Asi


Recommended Posts

Schodów dywanowych nie będzie, niestety. W naszym projekcie schody są w ogóle nie wyeksponowane, prawe ich nie widać z boku, więc cały efekt dywanowych byłby niezauważalny - stwierdziliśmy, że zrobimy inne. Miały być drewniane na konstrukcji stalowej, ale po wizycie w sklepie wyszła na jaw moja fobia - źle się czuję mając pustą przestrzeń pod nogami i musiałabym chodzić po nich trzymając się balustrady albo ściany Ostatecznie - schody są tradycyjne, wylane z betonu, będą białe, obłożone jakimś fajnym drewnem ze szklaną balustradą. A ponieważ mamy niedaleko narożny kominek to połączyliśmy schody z półką pod kominkiem, żeby było troszkę ciekawiej. Może być?

salon i kuchnia dzien (11).jpgsalon i kuchnia dzien (12).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Super pomysł z połączeniem stopnia z półką z kominka :cool: wiecie już jakie drewno na schody? My będziemy mieć jesionowe - tylko lakierowane (zrezygnowaliśmy z bejcowania pod kolor paneli, kiedy zobaczyliśmy jakie ładne jest to drewno) - wybraliśmy takie z pasami, jasno-ciemnymi, a ponieważ kuchnia, która jest w pobliżu też ma akcent drewniany, wszystko powinno do siebie pasować... oby ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Super pomysł z połączeniem stopnia z półką z kominka :cool: wiecie już jakie drewno na schody? My będziemy mieć jesionowe - tylko lakierowane (zrezygnowaliśmy z bejcowania pod kolor paneli, kiedy zobaczyliśmy jakie ładne jest to drewno) - wybraliśmy takie z pasami, jasno-ciemnymi, a ponieważ kuchnia, która jest w pobliżu też ma akcent drewniany, wszystko powinno do siebie pasować... oby ;)

 

Jeszcze nie wiemy jakie drewno, jutro przyjeżdżają na pomiar podłóg i będziemy decydować o kolorach. Mnie się też podoba naturalne drewno, ostatnio to nawet takie surowe. Chciałabym sobie przywieźć kilka do wyboru na miejscu, bo zawsze w innym świetle wygląda to troszkę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

zdjecie 89.jpgzdjecie 91.jpgzdjecie 93.jpgzdjecie 94.jpg

Nie wiem czy ktoś ten dziennik w ogóle czyta, ale wrzucam jakby komuś się chciało doradzić :)

Wybieramy kolor podłogi. Przywiozłam do domu połowę ekspozycji ze sklepu :) Przy okazji polecam to robić, bo zupełnie inaczej wyglądają kolory w świetle realnym, w konkretnym pomieszczeniu niż w sklepie.

Wybraliśmy dwa kolory, skłaniamy się do tego jaśniejszego. Płytki obok drewna będą w odcieniach bieli i jasnoszarego.

salon i kuchnia dzien (1).jpg

Edytowane przez asia_krakowianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się u Ciebie robi! :) a co planujecie na kominku, będzie otynkowany i pomalowany na biało? A a propo płytek, to jasne faktycznie będą lepsze :)

Tak, kominek chcę maksymalnie neutralny. U nas ma pełnić rolę jedynie rekreacyjną, w wolnych chwilach, których ciągle brak :) Więc w resztę 364 dni w roku chcę go trochę schować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...