Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

krakowskie Party u Asi


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 140
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ELEW 20130515 (1).jpgELEW 20130515 (2).jpgELEW 20130515 (4).jpgELEW 20130515 (5).jpg

 

Pierwsze przymiarki do wyglądu elewacji - niby to dopiero na końcu, ale za dwa miesiące chcemy wstawiać okna i musimy już wiedzieć jaki wybrać kolor. Będzie jeszcze kilka zmian, bo chcę zobaczyć jak wygląda biała brama garażowa i drewno w innym miejscu. Ale mniej więcej o taki wygląd chodzi

 

A poniżej orginał

galleries_mirror,index,id,25801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

zdjecie 57.jpgzdjecie 59.jpgzdjecie 61.jpg

 

Zaczęły się wakacje, więc... leje :) Na szczęście u nas już teraz pogoda wielkiego wpływu nie ma na postępy budowlane, bo dach od kilku dni dumnie skończony :D I naprawdę jest ładny, choć o każdej porze dnia i w czasie różnej pogody - wygląda inaczej. Teraz robią przyłącza mediów do domu. A na najbliższe tygodnie... instalacje wod - kan i elektryka, okna, tynki, wylewki, kominek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do wykończenia elewacji jest baaaardzo daleko, ale powoli zastanawiam się nad wyborem bramy garażowej i drzwi wejściowych. Okna zamówiliśmy antracytowe na zewnątrz, ale bardzo podobają mi się białe drzwi wejściowe i bramy. Poprosiłam architekta o dwie wersje dla porównania - która wg Was wygląda lepiej?

 

ACCamera_2.jpgACCamera_2a.jpgELEW 20130515 (5).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...