Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

krakowskie Party u Asi - komentarze


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 183
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:) założyłam komentarze, ale chyba i tak będzie u mnie chaos z tym wpisywaniem, czyli co i gdzie...Niestety nie należę do systematycznych i uporzadkowanych, chociaż bardzo sie staram i co roku mam takie noworoczne postanowienie...dzwonili do mnie z tego studia kuchennego i pod koniec tygodnia ma być ta nowa ekspozycja więc dam Ci znać czy coś fajnego, wrzucę fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witaj aLien01 :)

Twoje wpisy to ja znam prawie na pamięć i wiem że budujemy dom z tego samego projektu, tylko Ty zdecydowanie go powiększyłeś. Zapraszam częściej do oglądania i podpowiadania co wg Ciebie warto zrobić i jak. U nas póki co wielka euforia, bo wreszcie się zaczęło cokolwiek dziać i mimo, że jesteśmy notorycznie zmęczeni to jednak mega szczęśliwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej Kasia,

u nas kończy się przerwa, w przyszłym tygodniu mają zalewać tą ślepą wylewkę, a za kilka dni zaczynają stawiać ściany. My kupiliśmy ekologiczny pustak ścienny Hadyterm z Hadykówki. Z tego co się dowiadywaliśmy ma najmniej tych szkodliwych składników, popiołów itd. Opinie ok, jak przyjedzie dostawa to się okaże. A systemy kominowe to jeszcze przed nami - pisałaś w wątku MGParty, że macie wycenę na około 6 tys. za dwa - jakiej długości? 7-7,5m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nam oględnie powiedział bo nie pamiętaliśmy dokładnie jakie wymiary ma komin, dał nam swoją wizytówkę i mamy mu plany przesłać, dawał też rabat bo to były jakieś pokazy budowlane w jednej z hurtowni. Jak się dowiem czegoś więcej na temat tych kominów to ci dam znać :) pozdrawiam was!!

Ps. My z murami ruszymy dopiero pod koniec czerwca bo wtedy mamy urlop :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja też gratuluję rozpoczęcia budowy. Będę tutaj zagladać. Ładny domek. :rolleyes:Ja jestem na etapie poszukiwania projektu. Wiem, że ma być prosty niewielki domek, w miarę tani w budowie, ale musi pomieścić pięcioosobową rodzinę. Właśnie tu u mnie zaczynają się schody.:confused: Gorąco pozdrawiam:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję rozpoczęcia budowy. Będę tutaj zagladać. Ładny domek. :rolleyes:Ja jestem na etapie poszukiwania projektu. Wiem, że ma być prosty niewielki domek, w miarę tani w budowie, ale musi pomieścić pięcioosobową rodzinę. Właśnie tu u mnie zaczynają się schody.:confused: Gorąco pozdrawiam:bye:

 

Zapraszam :) Party jest w sumie niewielki, kosztowo też porównując do innych ok, a co do miejsca, to wliczając pokój na dole są 4 sypialnie. Duże rodzinki są super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...