Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Homek by Agulla - Pogaduchy


Agulla

Recommended Posts

I ja trzymam kciuki.

I życzę (Tobie i sobie) żeby zima rzeczywiście sobie odpuściła.

Dziś radio Kraków do rana trąbiło o 12 stopniach, a było 3,5.

Moje dziecko zabawki do piaskownicy na budowę wywiozło (wczoraj nie miała się czym bawić), a w końcu niepocieszona siedziała w domu i oglądała bajki na telefonie, w czasie jak my rozmierzaliśmy kuchnię, łazienki i całą resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 275
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agulla, domek rośnie Wam niczym drożdżowe ciasto.

Zaciekawiły mnie Twoje wrażenia odnośnie dużych pokojów. Odkąd u nas powstały ściany działowe miałam wrażenie małych pomieszczeń - minęło dopiero jak pojawiły się tynki i wylewki :)

 

Zdjęcia? U mnie? najpierw muszę badania archeologiczne pouprawiać w celu odkopania dziennika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje są takie w sam raz :) a wrażenie mam takie, bo mieszkam teraz na 40m2.... Dobrze, że mówisz o tynkach i wylewkach - ja własnie obawiałam sie, że jak się pojawią to wszsytko mi sie skurczy :)

 

Dzienniczek odkopuj, odkopuj - lubię go czytać :) i koniecznie popełnij jakiś wpis z dużą ilością zdjeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym. W małym mieszkaniu to choć się posprząta to tego nie widać. Całe zagracone, grat na gracie. Też już nie mogę się doczekać przeprowadzki. Ale cieszę się, że poszło nam tak szybko, jeszcze rok temu nawet nie pomyśleliśmy o budowie domu. A jak dobrze pójdzie to w rok od rozpoczęcia papierologii zamieszkamy :). Wam też życzę żeby wszystko szło po Waszej myśli :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gratuluję kolejnego stropu... to teraz polecicie z dachem.

Pozdrawiam:D

 

Dziękuję :) Umowę na dachówkę będziemy podpisywać w tym tygodniu. Może uda sie jeszcze coś wynegocjować ;)

 

Ze sprzątaniem małego mieszkania to masz 100% racji! Niby wszsycy mówią, że w małym to szybko sie posprząta i nic nie widać - a tak nie jest :no: Na dużej powierzchni bałagan się jakos lepiej kamufluje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... Ale mnie uradowałyście ;)

A już myślałam ,że tylko mnie się nie chce sprzątać :lol2:

 

Aguś super dachówka , ciekawa jestem jak wyjdzie....... no , wiadomo że super ;)

 

Ponoć sprzątanie w domu, w którym są dzieci jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać - u mnie w domu przechodzi tajfun kilka razy dziennie :) A jestem trochę pedantyczna jeśli chodzi o porządek, także nie odpuszczam i ciągle próbuję sprzątać :)

 

Dachówka piekna - widzielismy na jednym dachu. Mam nadzieje, że u nas równie cudnie będzie wygladać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...