Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Homek by Agulla - Pogaduchy


Agulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 275
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aa, sorry za wpis w dzienniku - ja jestem tak chaotyczna, że pewnie jeszcze nieraz się zapędzę :) W każdym razie - raz jeszcze Gratuluję!! My na razie zastanawiamy się nad solarami, znajomi zadowoleni, staramy się być w miarę eko, ale... mam wątpliwości czy w naszym klimacie solary się sprawdzą. Na szczęście jeszcze mamy czas żeby tą decyzję podjąć. Póki co mam złożony wniosek o dofinansowanie rekuperacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulla, ta Wasza budowa to istny drożdżowiec.

 

Cieszę się, że dachówka wybrana :) :)

 

Gdybyście szukali wełny na poddasze, tudzież białej farby do malowania to polecam moich sympatycznych dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa, sorry za wpis w dzienniku - ja jestem tak chaotyczna, że pewnie jeszcze nieraz się zapędzę :) W każdym razie - raz jeszcze Gratuluję!! My na razie zastanawiamy się nad solarami, znajomi zadowoleni, staramy się być w miarę eko, ale... mam wątpliwości czy w naszym klimacie solary się sprawdzą. Na szczęście jeszcze mamy czas żeby tą decyzję podjąć. Póki co mam złożony wniosek o dofinansowanie rekuperacji.

 

Przy naszej czteroosobowej rodzinie solary mają sens. Będziemy mieć podłączoną do nich pralkę oraz zmywarkę.

 

Dofinansowanie załatwiacie przez jakąś firmę? Wiesz juz kto ją Wam będzie robił? Jaki chcesz rekuperator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drożdżowiec - bardzo fajne :D

 

Poddasze będzie ocieplane styropianem. Jeśli jednak masz jakiś poleconych dostawców - to dawaj znać :) My powoli się szykujemy do instalacji...

 

Z Trapez-Carbo były dzisiaj małe problemy. Umowa jednak podpisana - mam nadzieje, że większych problemów już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Bardzo wszystkim dziękuję za życzenia :)

 

Cisza, ale tylko w dzienniku Karolinko - na budowie praca wre, a w domu hałasują dzieci :) Mali inwestorzy mają się dobrze - nie mogą się już doczekać obiecanego placu zabaw :) Gdy się wprowadzimy do domu, to będą mieli ponad 1,5 roczku także wiek idealny na ogrodowe harce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie wróciłaś na FM :) już się martwiłam czy wszystko ok. Ale domyślam się i wiem z autopsji, że budowa i dzieciaki pochłaniają cały czas i energię :)

Dach super, my też zamówiliśmy Meyer Holsen Piano, więc subiektywnie stwierdzam, że dachówka najładniejsza:)

Z jakiej firmy macie okna? bo wiem, że też miałaś dylemat. Będziecie zakładać rolety zewnętrzne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie wróciłaś na FM :) już się martwiłam czy wszystko ok. Ale domyślam się i wiem z autopsji, że budowa i dzieciaki pochłaniają cały czas i energię :)

Dach super, my też zamówiliśmy Meyer Holsen Piano, więc subiektywnie stwierdzam, że dachówka najładniejsza:)

Z jakiej firmy macie okna? bo wiem, że też miałaś dylemat. Będziecie zakładać rolety zewnętrzne?

 

Mnie czas najbardziej pochłaniają dzieciaki - aż sie boję myśleć co to będzie przy wykończeniówce. Wszsytko przez neta będę załatwiać :D

 

Gdzie zamawialiście dachówkę? Ja z wyboru jestem bardzo zadowolona - teraz wybrałąbym tak samo :) O jakie okna Ci chodzi? Dachowe mamy z fakro, a pozostałe z oknoplastu. Rolet zewnętrznych nie będziemy zakładać. Wy się na nie zdecydujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale poszliście do przodu :jawdrop: gratuluję. Dach nie jest piękny - jest prześliczny!!!!. I to już jest dom a nie budowa.... Zdejmijcie folię z okien i pokażcie znowu.

 

Pudzian przy kluczykach do samochodu ma dopięty klucz od "bramy garażowej" - brama jest zabita dechami i zostało tam zrobione wejście na kłódkę. Także trochę już czujemy się jakbyśmy mieli dom :)

 

Cieszę się, że dach Ci sie podoba :) Foli ściągnięta - muszę tylko dorzucić zdjęcia :) Myslisz, że powinnam umyć już teraz okna? Jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...