Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

moje nowe hobby


Recommended Posts

Mieczu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Super maluszek :) Masz podobne hobby do mojego, z tym, że moje jest płci żeńskiej i jest starsze o miesiąc i 2 dni. Całusy dla Stasia i mamusi!

 

P.S. Mój biedny mąż teraz się osłucha, jak to niektórzy tatusiowie ślicznie dokumentują życie swoich bobasów. Będzie musiał te 5 m-cy nadrobić :)

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Mieczu, SUPER. Niech się mały zdrowo chowa. Gratulacje dla obojga autorów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Chciałam jeszcze tylko dodać, że nasze pociechy urodziły się tego samego dnia .. tylko 300 km od siebie, no i moja Zocha 6 godzin wcześniej!

Moi rodzice mieszkają w Warszawie ... więc kto wie, może za jakieś 20 lat się przypadkiem spotkają ... tylko czy twój Staś będzie chciał starszą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

A ja muszę się pochwalić. Nasza przyszła dzidzia 2 dni temu pierwszy raz mnie kopnęła w brzyszku mojej ukochanej Żonki. Co to za urocze i boskie uczucie. Nowe życie rozkwita i już niedługo będzie wśród nas. Jaki ja jestem szczęśliwy.

Tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i wreszcie będzie z nami. Już niedługo, może, dowiemy się jakiej jest płci nasze maleństwo. Jak na razie ma około 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pochwalić. Nasza przyszła dzidzia 2 dni temu pierwszy raz mnie kopnęła w brzyszku mojej ukochanej Żonki. Co to za urocze i boskie uczucie. Nowe życie rozkwita i już niedługo będzie wśród nas. Jaki ja jestem szczęśliwy.

Tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i wreszcie będzie z nami. Już niedługo, może, dowiemy się jakiej jest płci nasze maleństwo. Jak na razie ma około 10 cm.

 

To szczęście, że budujecie swoje domy w wieku w którym Wasze pociechy będą dzielić z Wami szczęście mieszkania we własnym domu. U mine jedno moje hobby :D ma juz 19lat i własnie pakuje manele na uczelnie ( ja po takim numerze do rodzinnego gniazda już nie sfrunąłem) Na szczęście mamy jeszcze 8 letnia panienkę.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...