Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dwa światy


Recommended Posts

http://kiosk.onet.pl/art.html?DB=162&ITEM=1157441

 

Budujecie domy, ogradzacie osiedla, zatrudniacie ochronę, ale nie jesteście się w stanie do końca odizolować od świata zewnętrznego. Wydaje się wam, że go nie ma, że świat jest piękny, że czasem jakiś robol zarabiający 3 zł/godzinę harówki coś spieprzy i najchętniej wzięlibyscie od niego odszkodowanie. Ale wcześniej czy później ten świat za murem was dosięgnie, was i wasze dzieci. Obudźcie sie, nim będzie za późno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprwdę to nie bardzo wiadomo o co Ci hodzi. Nie da się wyizolować i żyć w wyimaginowanym Świecie. Bo chociażby wszystkie media w Twoim domu to obraz bytu Świata zewnętrznego. Po co się odizolowywać od Świata. Człowiek z natury jest stworzony do życia w grupie. To że należy chronić swoje mienie to już inna para kaloszy. Czasy są takie że "ludzie" chcący osiągnąć szybki zysk posuwają się do różnych metod pozyskania dobr. Tak więc podziel się swoimi doświadczeniami, skąd taki dziwny w sumie ton Twojej wypowiedzi i to w DZiale Wymiana Doświadczeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie po to wielu z nas sie buduje - żeby uciec z miasta, od tego chamstwa, dresiarstwa, skretyniałych wyrostków siorbiących browar na murkach wokół bloków, podjeżdzających z piskiem opon i dudnieniem basów pod blok tak, że mi szklanki dzwonią na stole. Od bezczelnego rechotu i przekleństw o 2 nad ranem, kiedy to pijane towrzystwo wraca z imprez. Po to się właśnie budujemy, żeby tego nie oglądać. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej czy później ten świat za murem was dosięgnie, was i wasze dzieci. Obudźcie sie, nim będzie za późno!

 

A Tobie co dolega? Masz jakies problemy, kompleksy? Ze sie komus nie chce robic to jego sprawa, ze wiekszosc potrafi tylko narzekac to tez ich problem. A to zeby moje dzieci nie musiały sie wychowywac wsród takich głabow jak Ci w artykule to moja sprawa i dlatego sie buduje. Jak wyjze przez okno widze takich samych maja lyse glowy kilkanascie/kilkadziesiat lat siedza przed blokiem i od rana pija piwko i co niby ich losem mam sie przejmowac? Oni sie moim przejmuja, chyba tylko tyle ze probuje mnie okrasc tyle ja dla nich znacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, facet napewno jest rozgoryczony, chce się wyżalić, a nie ma do kogo. Może go dosięgnęła jakaś porażka, może nie spełniły się jego oczekiwania, może zazdrości innym,a może żona go zostawiła? Chłopie nie jesteś jeden i ostatni. Weź się w garść. Patrz optymistycznie na świat, a świat się do ciebie uśmiechnie. Powodzenia.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos w tym jest. Moj sasiad wywalil ogrodzenie, ktore ma wysokosc od ziemi ( dzialka juz podniesiona- traweczka rosnie) 2. 20 m.

70 cm ponad grunt fundament SIC. i 1.50 siatki.

Ogrodzenie to odziela nasze ogrody, wiec osoby trzecie nie maja tam wstepu.

Zjawia sie u mnie z kosmicznym rachunkiem coby sie podzielic.

Na moje pytanie czy tak bardzo mnie nie lubi, ze tak potezny fundament

i tak wysoka siatka spiewa mi, ze on tak lubi. :roll:

A na okolo takie fajne niskie siateczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos w tym jest. Moj sasiad wywalil ogrodzenie, ktore ma wysokosc od ziemi ( dzialka juz podniesiona- traweczka rosnie) 2. 20 m.

70 cm ponad grunt fundament SIC. i 1.50 siatki.

Ogrodzenie to odziela nasze ogrody, wiec osoby trzecie nie maja tam wstepu.

Zjawia sie u mnie z kosmicznym rachunkiem coby sie podzielic.

Na moje pytanie czy tak bardzo mnie nie lubi, ze tak potezny fundament

i tak wysoka siatka spiewa mi, ze on tak lubi. :roll:

A na okolo takie fajne niskie siateczki.

 

Jesli nie uzgodnił z tobą jaki ma być płot, a tobie sie ten płot nie podoba - nie płać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie po to wielu z nas sie buduje - żeby uciec z miasta, od tego chamstwa, dresiarstwa, skretyniałych wyrostków siorbiących browar na murkach wokół bloków, podjeżdzających z piskiem opon i dudnieniem basów pod blok tak, że mi szklanki dzwonią na stole. Od bezczelnego rechotu i przekleństw o 2 nad ranem, kiedy to pijane towrzystwo wraca z imprez. Po to się właśnie budujemy, żeby tego nie oglądać. :evil:

 

Podpisuje sie pod tym dwoma rencamy i nogamy :lol: :lol: :lol:

Pozdrowka dla normalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...