Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

oj, ale to chyba zupełnie inna funkcja. Wiesz, o gustach chyba się nie dyskutuje ale ten projekt / dom zupełnie jest w innym stylu ( sorry, mąz podpowiada, ze poprostu brzydki ) Poza tym widzę, ze pomieszczenie gospodarcze czyli brudne jest od kuchni - jakos mi nie lezy. Ale oczywiście, każdy ma prawo do swoich wyborow.

No tak zgodzę się, że jest w innym stylu, ale czy taki brzydki? hmm jak wspomniałaś o gustach się nie dyskutuje:)

Odnośnie pomieszczenia gospodarczego przy kuchni, racja że nie jest to najlepsze miejsce, dlatego tam chcę zrobić spiżarnię, a kotłownię w wydzielonej części garażu.

Do dalszej dyskusji na temat projektu Koneser (Krajobrazy) zapraszam do wątku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?224094-projekt-Koneser-pracownia-Krajobrazy&highlight=Koneser

Pandora na pewno ma lepszą wizualizację dlatego robi lepsze wrażenie od projektu Koneser.

Generalnie projekt Pandora jest OK. Zastanawia mnie jednak jak projekt ten wygląda w realu, w szczególności wysunięty garaż z płaskim dachem (w bocznej elewacji trochę to dziwnie wygląda). Ponadto nie wiem czy zimą płaski dach nie będzie przyjmował dużej ilości śniegu z dachu glównego co może się wiązać z odśnieżaniem dachu garażu.

Inne pomysły, które średnio przypadają mi do gustu w tym projekcie to duży hol (co było już omawiane) oraz okno do łazienki przy samym wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
  • 2 months później...
Witam, mam już PnB na dom Pandora PS, budowę rozpocznę prawdopodobnie na wiosnę*2015. Czy jest tu jakiś forumowicz, który rozpoczął już budowę wg. tego projektu i chciałby podzielić się zdjęciami (nie ważne z jakiego etapu budowy, każde będzie cenne) i doświadczeniami. Z góry dziękuję, ja jak zacznę na pewno coś umieszczę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 4 months później...
  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...