Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Był w Muratorze artykuł o bidetach i najbardziej mnie rozśmieszyło, że napisali tam, iż bidet się świetnie nadaje do... mycia gumiaków/kaloszy :lol: i nawet zdjęcie dali :o wydawało mi się, że to służy przede wszystkim do mycia czego innego. A tak na poważnie - no to już zależy od standardów higienicznych gospodarzy. Jeśli będziesz korzystać, to instalujesz, a jeśłi ma byc tylko dla szpanu, to chyba nie ma sensu. Zastanów się, jak rozwiązujesz obecnie to, do czego służy bidet i czy dalej chcesz tak robić. Jeśli tak, to nie kupujesz bidetu. Jeśłi stan obecny jest dla Ciebie niewygodny, kupujesz bidet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bidet mieć będę koniecznie, bo... Teraz uwaga bo będzie intymnie :D :D :D . Często miewam różne infekcje "dolnych" :wink: partii ciała i podmycie sie kilka razy dziennie jest koniecznością. Rano i wieczorem nie ma prblemu bo zwyczjnie biore prysznic, ale w środku dnia... Całe mycie trwa 20 sekund a rozbieranie i ubieranie całe wieki :D :D :D . Musi być bidet i koniec !!! Przez 3 tyg. na wakacjach korzystałam z tego dobrodziejstwa i wiem, że jest to rzecz niezbędna. Z bidetty nie korzystałam więc nic na ten temat nie wiem, byc moze jest równie dobra. Jest miejsce będzie idet nawet kosztem drugiej umywalki !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidetta, to taka mała słuchawka prysznicowa podłączana do specjalnej baterii w umywalce. Warunkiem zamontowania jest właśnie obecność umywalki przy kibelku.

 

Odnośnie bidetu, to moi znajomi mają bidety we wszystkich trzech łazienkach w domu. W łazience dostępnej dla gości (takiej przy salonie) bidet przez kilka miesięcy służył jako... umywalka, bo jeszcze nie było mebli z wbudowana umywalką :D .

 

Wyobrażacie sobie miny gości, jak gospodarz mówi, żeby myli ręce w bidecie :lol:

 

Ja miałem u siebie nie robić, bo tak jakoś mi nie pasował w łazience, ale w końcu zmieniłem koncepcję w łazience i bidet będzie :D .

 

Nawet sobie przygotowałem instalację pod pisuar, a co! Jak mi się zachce go mieć (a raczej jak będzie wolny 1000 zł :o ), to odkuję sobie instalację i zamontuje pisuar :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze mamy bidet. Jest nieodzownym elementem naszej łazienki. Jeżeli uważacie, ze dorosli świetnie sobie radzą jaką "bidettą" to pomyslcie o swoich malych dzieciach, dla ktorych te akrobatyczne wygibasy bez zmoczenia ubrania są niemozliwe. Odkąd jest bidet, przestałam byc wołana "mamo, pomóż" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...