Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zdecydowanie tak!

W mieszkaniu służbowym nie mam, ale w domu będzie na pewno.

 

Kolejny powód oprócz podanych w powyższych postach: Jak po wzięciu prysznica zachce się siusiu przed seksikiem??? :lol: (nie każdy tylko "po bożemu"...) :lol: :lol: :lol:

 

 

my nie będziemy mieć

 

ale jak czytam tutaj, to rzeczywiście moze i warto

 

ale jakoś nie ma problemu z korzystania z wanny, prysznica czy umywalki

nawet przez maluszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wyobrażam łazienki bez bidetu :roll: (oczywiście o ile jest możliwość).

W obecnym domu mam bidet tylko w naszej (małżeńskiej) łazience, w gościnnej już nie i to był błąd. :x

W nowo budowanym domu jest to "mebel" obowiązkowy we wszystkich łazienkach :lol: :lol: :lol:

Docenić przydatność tego urządzenia można dopiero po jakimś czasie użytkowania :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nie wiem co to jest bio-bidet :roll: , ale namiastkę bidetu w postaci końcówki - rodzaj prysznica zamontowanego przy wc. widziałam u znajomych, w porównaniu z normalnym bidetem, wydaje się mniej komfortowe w użyciu. Jeżeli jest miejsce w łazience , zdecydowanie warto mieć bidet. Mnóstwo zastosowań, nie tylko do higieny intymnej, np. można wygodnie umyć sobie nogi :lol: B. B. polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Do sceptyków

- jak kiedyś problemów żolądkowych doświadczysz i do 10 min będziesz ganiał. papiru używał to bidet docenisz

- jak ci kiedyś w krzyżu strzyknie a tylko nogi będziesz umyć musiał a prysznic jedynie w łazience to bidet docenisz

- jak ci trzylatek (a) ze stołka przy umywalce spadnie bo "siamo rączki umyć" chcialo to bidet docenisz

- jak się spocisz w lecie i w intymnych okolicach pot swędzenie spowoduje a pięć minut na toaletę będziesz mieć to bidet docenisz

- jak kobietą będziesz i kilka (- naście) razy dziennie po potrzebie higienę miejsc intymnych musiał będziesz czynić to bidet docenisz

- jak ... jak ... jak ...

 

Zdecydowanie tak !

 

Zdecydowanie nie!

Sensacji zoladkowych nie miewasz codziennie tylko raz na kilka lat.

Jak cie w krzyzu stuknie to nog nie umyjesz ani w bidecie, ani pod prysznicem.

Jak 3 latek chce umyc raczki to robi to przy umywalce, a nie w bidecie! Spadnie ze stolka? To jak taki maluch mialby umyc zeby?! Tez w bidecie?

Jak sie spocisz to wchodzisz pod prysznic i myjesz sie cala a nie tylko ...

Higiena intymna, ktora uprawialam przez kilka lat po kilka razy dziennie konczyla sie licznymi grzybicami. Fantastycznie wyczyscilam sobie ....

Bidetowi zdecydowane nie!

Prysznic x2 dziennie w zupelnosci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidetowi zdecydowane nie!

Prysznic x2 dziennie w zupelnosci wystarczy.

 

eeee czy aby nie zbyt często? podobno za PRLu ludzie kąpali się raz w tygodniu (w sobotę) i w zupełności wystarczało. :p

 

Jak ktoś przyzwyczai się być tam czystym to niestety bez bidetu ma problem... Więc albo nie przyzwyczajać się do tego albo jednak zamontować bidet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże można żyć bez bidetu?! Ja sobie tego nie wyobrażam. Mam bidet w obecnym mieszkaniu, a i w nowym domu będzie stał na honorowym miejscu w łazience. Wygoda jak nic.

 

mmena, właśnie moje dzieci myły/myją (bo są w różym wieku) rączki i ząbki w bidecie. A grzybicę powodują niewłaściwe środki kosmetyczne (zwłaszcza często stosowane) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Bidet nawet dla mężczyzn to podstawowa sprawa , nie będę się tutaj rozpisywał ale ja ma częste problemy żołądkowe i jest to bardzo przydatne. Druga rzecz przed spaniem zawsze trzeba umyć nogi pomimo ,ze np. prysznic brało się w południe. Można korzystać z wanny ale jest to niezbyt wygodne a wiadro woda itp, to tez niezbyt wygodna rzecz. Dlatego polecam bidet. I zgadzam się z poprzednimi zwolennikami bidetu. Ale takiego numeru z wężem nad WC to nie widziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidet nawet dla mężczyzn to podstawowa sprawa , nie będę się tutaj rozpisywał ale ja ma częste problemy żołądkowe i jest to bardzo przydatne. Druga rzecz przed spaniem zawsze trzeba umyć nogi

teraz to już w ogóle nie wiem do czego jest ten bidet.

Niech ktoś opisze, bez owijania w bawełnę, do czego jest bidet. Do podmywania jajek

?Bo chyba nie do mycia nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Bidet nawet dla mężczyzn to podstawowa sprawa , nie będę się tutaj rozpisywał ale ja ma częste problemy żołądkowe i jest to bardzo przydatne. Druga rzecz przed spaniem zawsze trzeba umyć nogi

teraz to już w ogóle nie wiem do czego jest ten bidet.

Niech ktoś opisze, bez owijania w bawełnę, do czego jest bidet. Do podmywania jajek

?Bo chyba nie do mycia nóg.

Niesamowite ,ale sie usmiałam :lol: :lol: :lol: no tak się składa że do tego i do tego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od potrzeb. Snobizm, jak ktos zauwazyl wyzej, bardzo wysublimowany, wg mnie;)

Ja osobiscie nie wyobrazam sobie lazienki bez bidetu, ale to nie znaczy, ze nie mozna bez niego zyc. Jesli ktos nigdy nie mial i nie korzystal, to nawet moze uznac go za zbedny. Jesli ktos jednak pyta o rade, to ja zawsze odpowiem dla bidetu TAK:)

 

beata.A tez sie usmialam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie wyobrazam sobie lazienki bez bidetu, ale to nie znaczy, ze nie mozna bez niego zyc. Jesli ktos nigdy nie mial i nie korzystal, to nawet moze uznac go za zbedny. Jesli ktos jednak pyta o rade, to ja zawsze odpowiem dla bidetu TAK:)

Ja podobnie - dla bidetu zawsze TAK! W poprzednim mieszkaniu miałam, teraz nie i szczerze - brakuje mi go. W domu będzie na pewno, przynajmniej w jednej łazience. Jak słusznie zauważyli przedmówcy - w wielu sytuacjach się naprawdę przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bidetu mówię tak!

W poprzednim mieszkaniu w bloku w trakcie remontu zainstalowałem sobie bidet.Niektóre osoby korzystające z mojej łazienki nieśmiało pytały - a co to jest i do czego to służy? :roll: Przypuszczam,że osoby mówiące o bidecie,że jest to rzecz zbędna wywodzą sie właśnie z tej grupy osób :roll: .W projekcie budynku,który wybudowałem w łazience nie było bidetu ale była wanna,prysznic i dwie umywalki.Mając nawyk przyzwyczajenia z korzystania z bidetu obowiązkowo w mojej łazience zainstalowałem sobie również bidet i to kosztem jednej z umywalek,ponieważ mam jeszcze dwie w innych pomieszczeniach.

Pamiętam słowa mojego byłego szefa jak ubolewał,że w biurowcu w którym pracowaliśmy nie było bidetu,to on wtedy mówił - oj szkoda bo nasze panie miały by wygodę i luksus.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...