Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

Aniu - wspaniale!

Teraz kilka miesięcy czekania i będziesz się cieszyć z babciowania.

To ogromnie przemiłe uczucie, a i miłość do wnuków jest inna, niż ta rodzicielska.

Na pewno bardziej bezkrytyczna i pełna ciągłych zachwytów i to jest właśnie w tym wszystkim najpiękniejsze.

Ściskam Cię babciowo!

:hug:

Tak,będę rozpieszczać ,dosyć wychowywania:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W sobotę odwiedził nas pan od tarasu.Pomierzył i zrobił wstępną wycenę .Taras 20m i scieżka dochodząca 15m.Na tarasie miałaby być płytka lux,w sumie taka sama jak moja kostka na podjeżdzie,tylko w większych rozmiarach 60x20 i 30x30.Wycenił na 7000zł z materiałem:rolleyes:Wydaje mi się troszkę drogo,ale sama nie wiem.Myślę,czy nie taniej wyjdzie mi taras drewniany z modrzewia syberyjskiego,oczywiście wykonanie własne;) no i będzie taras cieplutki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Moja sunia jest chora:(Od wczoraj jest w klinice,Dzisiaj mają jej zrobić biopsję, weterynarz podejrzewa nowotwór pęcherza moczowego:bash:Wczoraj strasznie się zryczałam a dzisiaj głowa mi pęka.Chyba pierwszą noc spędziłam bez niej:( Z wieści budowlanych -taras będzie na pewno drewniany,ale dopiero mąż zacznie działać po świętach:yes:Myślę ,że sobie poradzi,a ja wreszcie będę mogła wyjść z salonu i wypić herbatkę:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, współczuję choroby piesia.

To bardzo przykre.

Bądź dobrej myśli i trzymaj się.. :hug:

 

Psinka jest w domku:)Komórek nowotworowych niby nie znaleziono,ale dołączyły problemy z kręgosłupem:bash:Bierze zastrzyki przeciwzapalne,ale na pewno ból jej dokucza:( Zobaczymy co będzie dalej,nie wyobrażam sobie naszego domu bez niej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z pieskiem Ana??? Mam nadzieję, że już lepiej i że wszystko będzie dobrze.

 

Jestem ciekawa jakie macie wrażenia z wyboru systemu ogrzewania. Pierwszy sezon grzewczy będzie się kończył, robiliście już jakieś podliczenia ile kwh poszło na ogrzewanie i cwu?

My jeszcze nie mieszkamy, wykańczamy się powolutku i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem-uruchomienie kabli na jesień.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ana,

jak tam psinka, lepiej?

 

fajnie, że zdecydowaliście się na drewniany taras. na pewno będzie o niebo piękniejszy od kostki.

 

zdrowych i radosnych świąt życzę :)

Dziękuję za życzenia:yes:Psinka cały czas na antybiotyku,leczymy boleriozę.Wczoraj miała zabieg usunięcia narośli na powiece ,która powodowała stan zapalny oka:mad:Czuje się dobrze po narkozie ,serduszko ma ponoć zdrowe:DTaras drewniany po niedzieli będzie się robił,już nie mogę się doczekać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z pieskiem Ana??? Mam nadzieję, że już lepiej i że wszystko będzie dobrze.

 

Jestem ciekawa jakie macie wrażenia z wyboru systemu ogrzewania. Pierwszy sezon grzewczy będzie się kończył, robiliście już jakieś podliczenia ile kwh poszło na ogrzewanie i cwu?

My jeszcze nie mieszkamy, wykańczamy się powolutku i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem-uruchomienie kabli na jesień.

Pozdrawiam:)

Z psinką lepiej,właściwa diagnoza jest,leczymy boreliozę.Z ogrzewania jesteśmy zadowoleni,jeszcze strop musimy lepiej ocieplić ,miesięcznie wyszło nam 500zł średnio od listopada do marca:yes:będę Wam kibicować przy wykończeniówce:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mamy taras :wave:Jest drewniany i w całości wykonany przez mojego męża:wiggle:Teraz powstaje wąska rabata wokół niego.rabata jest już technicznie wykonana,teraz ja muszę ją wypełnić roślinkami:rolleyes:Moje doświadczenie w ogrodnictwie żadne,więc pewnie będę błądzić;) Wczoraj z córką jako pierwsze wkopałyśmy róże Bonica,mam nadzieję ,że jeszcze w tym roku zakwitną:wiggle:Na resztę roślinek czekam.Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia,jak internet pozwoli:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...